Kadıköy barlar sokağında kanlı saldırı: 6 yaralı

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Kadıköy barlar sokağında kanlı saldırı: 6 yaralı

İstanbul Kadıköy'de 'barlar sokağı' olarak bilinen Karanfil Sokakta bir gruba 20 kişilik bir başka grup bıçaklarla saldırdı. Saldırganların "Hell's Angels" (Cehennem Melekleri) adında uluslararası bir motorsiklet grubunun Türkiye ayağı olduğu iddia ediliyor


İstanbul Kadıköy'de 'barlar sokağı' ismiyle bilinen Karanfil Sokakta alkol alan bir guruba 20 kişilik bir başka grubun bıçaklar ve cam parçalarıyla saldırması sonucunda ikisi ağır 6 kişi yaralandı. Görgü tanıkları, saldıran grubun üstünde Hell's Angels (Cehennem Melekleri) yazılı giysiler ve deri montlar olduğunu söyledi.

Bianet.org'dan Işıl Çimen'in konuştuğu olayın gördü tanıklarından Habib Yıldırım, "Önce yedi, sekiz kişilik bir grup sokağa girdi. Tek tip giyinmişlerdi. Üzerlerinde motorcu montu vardı ve aynı tip tişört giymişlerdi" dedi. Yıldırım saldırı anını ise şöyle anlattı: "Orta yaşlı bir gruptu, bazıları 30'lu, genelde ise 40'lı yaşlarındalardı. Daha sonra aynı kıyafetleri giymiş başkaları da onlara katıldı. 20-25 kişi kadar oldular. Yanımıza geldiler. 'Burada içki içemezsiniz, dağılın' cümlesinden başka bir şey söylemediler. Ancak onların elinde de bira vardı. Bir tanesi bana kalkmamı söyleyerek, üzerime bira döktü. İtiraz edenleri dövdüler, kalkmayanlara cam kırıkları ve bıçakla saldırdılar. Bir kadını da yumrukladılarını duydum. Daha sonra yakınımızdaki bir evin camını indirdiler. "

"İKİ YARALININ DURUMU AĞIR"

Saldırı sonucu yaralanan altı kişiden ikisinin durumunun ağır olduğu bildirildi. Yaralılardan İnan Aruh, Sertaç Birgin, Yiğit Hadi İlde, İsmet Ozan Eras Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Semih Ergeleli Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Öncel Yüksel ise Siyami Ersek Kalp Damar ve Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
 

Benzer konular

Top