1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadın Hakkı?

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve ahbeabi tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Arkadaşlar Sizce Ülkemizde Kadın Hakkı varmıdır? Siz Cevabınızı verin, Müsadenzle Bende En Sonunda Cevabımı yazmak istiyorum.

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Kusura bakma bir esprisi var onu yapmadan geçemeyeceğim.Türkiyede kadın hakkı yoktur.Bütün Hakkılar erkekdir:P:D

Yorumuma gelince Kadın hakları çok sık suistimal edilmesine rağmen bir çok ülkeden daha iyi durumdadır diye düşünüyorum.Tabi bu bölgesel olarak farklılık gösteriyor.Benim bildiğim bir bölge olarak özellikle Güney doğu anadolu bölgesinde kadın haklarından bahsetmek çok güç.En azından başlık parasının olduğu bir yerde kadın haklarından bahsedilemez.

3. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL

Harikasın Be Kardeşim Cevabı Çok Erken Oldu Ama, Bi o kadarda mutlu etti beni Ben Zaten İşin espirisindeydim. cevabımı aldım :( Sağol :D Bütün Hakkılar Erkektir. :)

4. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Kadınlar hangi konuda erkeklerden farklı?
    Her konuda haklarımız bir.
    Önce insanların hakkı var mı ülkemizde diye düşünmeliyiz.

Sayfayı Paylaş