Kadınlar En Çok Bunlara Kızıyor!

Papatya

V.I.P
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,315
Beğeniler
6,817
Şehir
Seattle.
#1


Sıcaklar artık iyiden iyiye bastırdı. Yaz mevsimi sihirli ama bir o kadar da 'sinirli' bir mevsim. Hal böyle olunca da çiftler arasında gereksiz tartışmalar yaşanmıyor değil. İçinde kavga barındırmayan bir ilişkinin sağlıksız olması muhtemel, fakat sudan sebeplerden de tartışma yaşamaya gerek yok.

İşte, çiftlerin çoğu zaman gereksiz yere tartışmasına neden olan durumlar...


Çorapları kirliye atmayan yakışıklı...

Evet, çoğu bunu yapıyor! çoraplarını, pijamalarını ortada bırakan pek çok erkek var. Bir değil, iki değil... Hayatının ilk 25 yılını biricik annesiyle geçiren partneriniz, bu hususta başarılı olmayabilir. Bu konuda haklı olsanız da meseleyi haddinden fazla büyütüp geniş çaplı bir kavgayı başlatmayın. Ona durumu kibar bir ses tonuyla izah edin ve kirli sepetinin nerede durduğunu gerekirse birlikte yanına giderek gösterin. Tatlı söz, yılanı deliğinden çıkardığı gibi partnerinizin içindeki düzenli erkeği de kabuğundan çıkarabilir.

Oradan değil, buradan gidecektik!

Fevkalade bir yaz tatili için yollara koyuldunuz! O koy senin, bu koy benim geziyorsunuz. Aracınızın içinde klimanın sağladığı ferahlatıcı bir ortam ve Cd-player'ından yükselen hoş melodiler eşliğinde masmavi deniz manzarasının keyfini çıkarıyorsunuz, aheste aheste ilerliyorsunuz. Bir sonraki destinasyon için elinizdeki haritadan ya da iPhone'unuzdaki navigasyondan yararlanmak oldukça pratik bir çözüm sunuyor olmalı. Yanlış yola sapabilir, kaybolabilirsiniz. Bu esnada sakın birbirinizi suçlayıp gereksiz tartışmalara girmeyin! Yarım saat daha fazla gezseniz, 10 kilometre daha fazla benzin harcasanız ne farkeder? Tatile stresten uzaklaşmak için geldiniz, mevcut stresi yanınızda getirmek için değil...

Eski kız/erkek arkadaşlar

Geçmişin izleri ne yaparsanız yapın kolay kolay silinemiyor. Hele hele sağolsun sosyal medya, eski kız arkadaş veya eski erkek arkadaşların yeniden belirmesine ister istemez davetiye çıkarıyor. Artık iletişim çağında olduğumuzu ve geçmişte kalmış bazı yaşanmışlıkların yeniden su yüzeyine çıkmasının çok da kolay olmadığını kabul edin. İletisini beğenmiş, arkadaş olarak eklemiş... Bu gibi detaylara haddinden fazla takılmayın ve aranızı bozmayın... Seçtiği kişi 'sizsiniz', unutmayın!

Şu kumandayı bana ver diyorum!

Bu kumanda paylaşamama olayı, özellikle son 20 yıla damgasını vurmuş eski bir klişe artık. Ama bu sebepten kavga etmeye devam eden çiftlerin sayısı da hiç az değil! Zamanınızı ekrana odaklanmak yerine birbirinize odaklanmayı deneyin! 'Ben ona odaklanmak istemiyorum, ille de dizime odaklanmak istiyorum' diyenlerdenseniz, bunu kavga-gürültüyle halletmek yerine dizüstü bilgisayarınız veya varsa tablet bilgisayarınız aracılığıyla internet üzerinden canlı olarak izlemeyi de düşünebilirsiniz. ya da aynısını 'kaçırmaması gereken futbol maçı' için ona teklif edebilirsiniz.

 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,268
Beğeniler
427
#2
:) Çok ilginç bunların hiçbirine kızmam :)
En çok şu ucuz-pahalı muhabbeti yapana gıcık olurum... Hatta öyle birini görünce arkana bile bakmadan kaç derim
 
Top Bottom