Kadınlar En Çok Nerede Sevişmek İstiyor?

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,346
Beğeniler
6,880
Şehir
Seattle.
#1


Huffington Post'ta yayımlanan haberde dünyaca ünlü prezervatif markası Durex'in geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği, ABD'yi kapsayan bir araştırmasının sonuçlarına yer verildi.

1.000 yetişkinden oluşan katılımcılara mevcut seks hayatlarıyla ilgili sorular yönelten araştırmada elde edilen veriler, cinsel ilişkinin süresi ile ilgili bazı memnuniyetsizlikleri gösteriyor. Katılımcıların neredeyse yarısı, seks hayatlarında cinsel ilişki sürelerinden memnun değil. Bazıları çok daha uzun sürmesini, bazıları ise tam tersine çok daha kısa tutulmasını istiyor. Bu araştırma da diğer seks araştırmalarında olduğu gibi insanların konu sekse gelince birbirinden tamamıyle farklı istekleri olabileceğini gösteriyor. Durex'in bu araştırmasıyla ilgili daha başka, şu çarpıcı sonuçlar elde edildi...

Sevişme süresi ne kadar uzun olmalı?

Evet, Amerikalıların neredeyse yarısı cinsel ilişki süresinden memnun değil. Katılımcıların % 38'i ilişkinin çok çabuk sona eriyor olmasından şikayetçi. Katılımcıların % 20'si en az yarım saat süren bir cinsel ilişki istiyor. Araştırmaya dahil olanların % 25'i ise ideal cinsel ilişki süresinin 10 dakikadan az olması gerektiğine inanıyor! Bu, önsevişmeye zaman ayırmak istemediklerinin de bir göstergesi olsa gerek herhalde...

Eş zamanlı orgazm

Araştırmada yöneltilen sorulardan biri de 'eş zamanlı orgazm' hakkında. çiftler arasındaki uyumun ve romantizmin bir sonucu olan 'aynı anda orgazm', Amerikalılar'ın pek sık tecrübe ettikleri bir şey değil. Katılımcıların % 40'a yakını cinsel hayatlarında ya çok ender olarak ya da hiç 'eş zamanlı orgazm' deneyimlemiyor.

Cesaret isteyen bir yerde

Seks araştırmasına katılanların % 75'i 'cesaret isteyen bir yerde' cinsel ilişkiye girmiş olduklarını belirtiyor. Tenha bir kumsalda, bir arabanın içinde veya çıplak bir şekilde yüzme havuzunda... Tabii seks hayatlarını hareketlendirmek için ille de evin seks yapma yanlısı da değiller. Katılımcıların genelinin % 31'i duşta, % 23'ü kanepede, % 22'si ise veranda cinsel ilişkiye girmekten hoşlandığını belirtiyor.

Kadınlar nerede sevişmek istiyor?


Araştırmayla ilgili en dikkat çekici ve cevabı merak edilen soru ise 'Dünyanın en çok neresinde seks yapmak isterdiniz? sorusu. Kadınlara yöneltilen bu soruda en çok cevap ne olmuş biliyor musunuz? Eyfel Kulesi. İkinci gelen cevap ise; Buckingham Sarayı!

Erkekler nerede sevişmek istiyor?

'Dünyanın en çok neresinde seks yapmak isterdiniz?' sorusuna ise erkeklerin en çok verdiği cevap; 'Beyaz Saray'. Bu cevap, erkeklerin seks ve güç arasında kurduğu sıkı bağı da gösteriyor olsa gerek. İkinci gelen cevapları ise; Eyfel Kulesi.

 
Top Bottom