Kadınlar Erkeklerde Ne Gibi Özellikler Ararlar?

AHSEM

....EnDl-LeS....
Katılım
27 Ksm 2012
Mesajlar
1,207
Beğeniler
6
#1
Kadınların erkeklerde aradığı özellikler nelerdir? Kısaca onlara değinmek gerekirse...»


Zeka: Zeki insanları herkes sever ama kadınlar zeki olmayan erkeklere tahammül edemezler. Sorunların üstesinden gelen erkekler kadınların her zaman gözdesidir.

Güçlü Duygular: İnce ruhlu erkekler kadınları her zaman mest eder. Sert, kaba erkeklerden hoşlanmazlar. Önemli detayları kaçırmayan, minik jestler yapabilen, özel günleri aklında tutabilen erkekler her zaman kadınların tercihidir.

Bakımlılık: Kendine bakan, bakımlı erkekleri her zaman beğenirler. Ter kokan, pis giysiler giyen, saçı başı birbirine karışmış erkekleri asla beğenmezler.

Ahlak: Nerde nasıl davranması gerektiğini bilen, ağzı bozuk olmayan, küfür etmeyen, iş güç sahibi olan, çalışan, ailesi ile ilişkileri düzgün olan erkekleri her zaman beğenirler.

Güvenilirlik: Güvenilir erkekler eş ya da sevgililerinde sadakat gösterdiklerinde diğer kadınlar tarafından inanılmaz çekici bulunurlar.

Nezaket: Kadınlar erkeklerin düşünceli ve anlayışlı olmalarını çok beğenirler. Beraber bir yere gittiklerinde erkeklerin gösterdiği davranış kadınlar için inanılmaz önemlidir.
 

Benzer konular

Top