1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Kadınlar erkeklerden daha çok aldatıyor"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    5 bin kadın üzerinde yapılan araştırma.
    İzmir'de yapılan bir araştırma, evli kadınların evli erkeklerden daha fazla eşlerini aldattığını ortaya çıkardı. Psikologlar da sonucun şaşırtıcı olmadığını söyledi. Konak Belediyesi Kadın Danışma Merkezi avukatı ve İzmir İl Genel Meclisi Birinci Başkan Vekili Ayla Eğit, işi gereği, 5 yılda yaklaşık 5 bin kadınla görüştü. Birikimleri rapor haline getiren Eğit, bilinen aksi görüşlere ulaştı. Toplumda erkekler hakkında önyargı oluştuğunu söyleyen Eğit, erkeklerin eşlerini aldatmakla övündüğünü, kadınların ise bunu gizli yaptığını belirtti. Görüştüğü psikologların da kendisine katıldığını belirten Ayla Eğit, "Ben işim gereği görüştüğüm kadınları yargılamadım ve onlara sevgimi verdim. Bana güvendiler ve aldatmaya dair inanılmaz olaylar anlattılar. Gerçekler acıtabilir. Çalışmalarımız sırasında görüştüğümüz ürologlar bugün Türkiye'de 5 erkekten birinde ereksiyon sorunu olduğunu söylüyor. Peki bu kadınlar ne yapacak" dedi.

'EŞ DÖVEN SAVCI'
    Kadın Hakları Koruma Derneği'ne de üye olan Ayla Eğit, çalışmalarında aile içi şiddet konusunda da çarpıcı gerçeklerle karşılaştığını anlattı. Okullarda yaptığı çalışmalarda kadın öğretmenlerin bir bölümünün de kocasından şiddet gördüğünü tespit ettiğini belirten Eğit, "Biz aile içi şiddet konusunda Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nce mahkum edilmiş bir ülkeyiz. Bugün karısını döven doktor, profesör, hatta savcı bile var. Şiddet iliklerimize işlemiş. Asıl mücadeleyi şiddet konusunda vermeliyiz" diye konuştu.

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İnternetten sonrada bir hayli arttı bunların sayısı.
    Midemi bulandırıyorlar...

3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.518
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    91 ÇTL
    Ancak gulerim boyle bir seye. Hicbir canli turu aldatma konusunda erkekleri gecemez iyyy:honk:

Papatya bunu beğendi.
  4. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL