Kadınlar Erkeklerden Ne İster ?

Katılım
31 Ekm 2009
Mesajlar
495
Beğeniler
3
Yaş
36
Şehir
Ankara
#1
Birçok tartışmaya konu olan ''Kadınlar ne ister ?'' sorusunun cevabı bulundu.


Alman bira markası “Beck's”in internet blogu Daily Different, kadın dergilerini araştırarak, erkeklerin kafa yorduğu bir sorunu açıklığa kavuşturdu.

İşte kadınların bir erkekte aradığı 10 özellik ve bunlara sahip olmanın yolları...

1- Dürüstlük: Bir kadını dürüst olduğunuza ikna etmenin en basit yolu ona cep telefonunuzun PIN kodunu, e-posta ve facebook hesaplarınızın şifrelerini vermek.

2- Zekâ: Zeki erkek imajı çizmek için, soru soran bir kadına ciddi ve gerçekçi bir ses tonuyla uydurma yanıt vermek yeterli.

3- Güzel bir gülümseme: Ağız hijyenine dikkat etmek ve beyazlatıcı bantlar, bir Hollywood gülüşü sağlayacaktır.

4- Espri anlayışı: Bir erkekte olan en çekici özellik espri anlayışıdır. Ünlü komedyenlerin şakalarından alıntı yapabilirsiniz.

5- Davranış: Düzgün davranışlar, iyi yetiştirilmiş bir aileden geldiğinize işarettir. ‘Lütfen' ve ‘teşekkür ederim' demeyi ihmal etmeyin, dirseklerinizi masaya dayamayın, çatal bıçağı düzgün kullanın.

6- Hassaslık: Bambi'yi izlerken gülmek yerine ağlıyormuş gibi yapın. Bir kadınla yolda yürürken gördüğünüz dilenciye para verin.

7- İçtenlik..

8- İyi bir iş: Zengin olun. Kadınlar çalışkan bir fast food çalışanıyla çıkmaktansa, işsiz milyoneri yeğler. İyiliğiniz için iyi bir iş bulun.

9- Ev: Kendi evinde yaşayan erkek bir kadın için idealdir.

10- Otomobil..​
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#3
1- Dürüstlük: Bir kadını dürüst olduğunuza ikna etmenin en basit yolu ona cep telefonunuzun PIN kodunu, e-posta ve Facebook hesaplarınızın şifrelerini vermek.

Erkekler bu konuda emin olun ki çok zekiler .. Temiz olan facebook ya da msn adreslerinin şifrelerini rahatça verebiliyorlar .. Diğerlerinde yicekleri naneleri yiyorlar.. Tabi kadınlar içinde geçerli bu .. Yani dürüstlük facebook şifresiyle olmaz :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,011
Takım
GALATASARAY
#4
Eğer özel iletişim araçlarının şifreleri isteniyosa zaten o ilişki sağlam temelleri olan bir ilişki değildir. Baştan bitirmekte yarar var her iki taraf için de geçerli bu. Şahsi kanaatim bu yöndedir:)
 
Top