Kadınlar Giderek Güzelleşiyor

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,651
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#1
Kadınlar Giderek Güzelleşiyor
Tarih öncesi güzellerin hepsini unutun. Bilim adamları geçen zamanın kadınlara yaradığını, her yeni neslin bir öncekinden daha güzel olduğunu ortaya koydu. Erkeklerin durumu ise çok iç açıcı değil. Erkekler giderek yakışıklaşmıyor, aynı kalıyor.

Kadınlar Giderek Güzelleşiyor

Güzellik anadan geçiyor
Araştırmacılara göre ayrıca, güzel kadınlar daha çirkin hemcinslerine göre daha çok çocuk sahibi oluyor. Bu çocukların büyük bir oranı da kız. Bu kızlar büyüdüklerinde annelerinin güzelliklerine sahip oluyor. Böylece güzellik yeni nesillere aktarılmaya devam ediyor.

Güzel kadınlar kız doğuruyor
Uzmanlar fiziksel çekicilik ve insanlardaki üreme başarısı bağlantılarını araştırırken ilginç sonuçlara ulaştılar. Helsinki Üniversitesi'nde araştırma yapan Markus Jokela, geçen hafta bitirdiği araştırmasında, güzel kadınların, daha sade hemcinslerine göre %16 daha fazla çocuk doğurduğunu buldu. Araştırma Amerika'da 1244 kadın ve 997 erkeğin 40 yıl boyunca takip edilmesiyle yapıldı. Bu süre boyunca katılımcıların kaç çocuk doğurduğu da takip edildi. Elde edilen veriler, daha önce Satoshi Kanazawa tarafından yapılan araştırmanın bilgileriyle birleştirildi. Londra Ekonomi Okulu'nda profesörlük yapan Kanazawa'nın araştırmasının sonucu ise, güzel kadın ve yakışıklı erkekten oluşan ailenin kız çocuk sahibi olma olasılığının yüksek olmasıydı.


Sarının adı, Esmerin tadı
Hepi sarışınlar ilgi çekici ve seksi bulunmuştur. Fakat bilim adamları aslında esmerlerin daha seksi olduğunu kanıtladı!

Seks sembolü sarışınlara büyük darbe!
Nobel ödüllü bilim adamı James Watson esmer ve şişmanların cinsel gücünün daha fazla olduğunu açıkladı.
Nobel Sağlık Ödülü'nü alan James Watson, insanın derisinin rengiyle cinsel gücü arasında bağ olduğunu bildirdi. Watson, koyu renkli kişilerin daha güçlü libidoya sahip olduklarını, bu yüzden de açık tenlilere oranla daha şehvetli olduklarını belirtti.
California'daki Berkeley Üniversitesi'nde konferans veren Watson, kuzey ülkelerinde yaşayanların gün ışığından daha az faydalandığı için mutsuz olduğunu ve daha çok alkol tükettiğini söyledi. Watson, Latin ülkelerinde yaşayanların ‘aşk insanı' olma nedeninin de ten renkleriyle bağlantılı olduğunu söyledi.

Şişman olanlar daha şehvetli
Sıska manken Kate Moss'un fotoğrafını göstererek zayıf kadınların mutsuz olduğunu, şişman kadınların ise hem daha mutlu, hem de daha şehvetli olduklarını da söyleyen Watson, bazı meslektaşları tarafından "ırkçılıkla" suçlandı.
Watson'a göre, insana mutluluk hissini veren pom-C proteini. Bu protein; deri rengini belirleyen melanin, duyguları kontrol eden beta endorphin ve vücuttaki yağ metabolizmasını düzenleyen leptin hormonlarını da salgılıyor. Başta melanin olmak üzere bu Esmer tenliler sekste daha güçlü DNA yapısını keşfederek hormonlar güneş ışığıyla birlikte artıyor ve kişinin seks gücünü de artırıyor.
 

Benzer konular

Top