Kadınlar Hangi Meslekteki Erkeklerle Evleniyor?

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1
O, en imrenilen iş...

18.12.2008 14:51
Uluslararası araştırma şirketi Synovate'in yaptığı ankete göre kadınlar evlenmek için en çok doktorları tercih ediyor.

Şirketin, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Malezya ve Güney Afrika'da 5500 kişiyi dahil ederek yaptığı anket, en imrenilen mesleğin doktorluk olduğunu ve en çok doktorlara güvenildiğini ortaya çıkardı.

Synovate'den yapılan açıklamada anketin, film sanatçıları, müzisyenler, gazeteciler ve reklamcıların en az güvenilen meslek sahipleri olduğunu ve bu mesleğe sahip kişilerle evlenmenin tercih edilmediğini gösterdiği belirtildi.

Açıklamaya göre, katılımcıların yüzde 16'sı evlenmek için tercihini, doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarından yana kullandı.

Synovate, yeni tanışan insanların birbirlerine yönelttiği ilk sorunun "mesleğiniz nedir" olduğuna, ismin daha sonra sorulduğuna dikkati çekti.

AA
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#4
Ki haberin aksine doktorlara güvenmiyorum nedense ve evlenmek için son tercih edeceğim mesleklerden biri de doktorlardır. Doktor biriyle evlenmek isteyen kızlar şanslı çünkü ben artık rakipleri değilim :P:P
 

dağcı

Forum Tutkunu
Katılım
11 Eyl 2008
Mesajlar
1,796
Beğeniler
12
#7
siz doktorlarla neden evlenmek istediklerini sanıyosunuz sağlık yardımı olmadan muayene olmak için beleşçiler sizi:D başka ne olcak ki :D
 
Top