1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınlar Kendilerine En Çok Neyi Sorar?

Konusu 'Kadın' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    İngilterdeki giyim mağazaları zinciri Matalanın yaptığı araştırma, kadınların ömürlerinin yaklaşık bir yılının gardırop önünde geçtiğini ortaya çıkardı.

16-60 yaş arası 2 bin 491 kadının katıldığı anketin sonuçlarına göre, bir kadının ne giydiği, o kadının kendisi hakkında ne hissettiğini direkt olarak etkiliyor. Buna göre kadınlar her sabah, hafta içinde 16 dakika, hafta sonunda ise 14 dakika boyunca ne giyeceğini düşünüyor.

Gece dışarı çıkılacağı zaman ise bu süre 20 dakikaya kadar çıkıyor. Tatile çıkılırken kıyafet seçmek ise tam 52 dakika alıyor. Kadınlar ömürleri boyunca ortalama 287 günlerini ne giyeceklerini düşünerek geçiriyor.

Buna göre kadınlar en çok kendilerine Ne giymeliyim sorusunu yöneltirler.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Doğru valla.
    En iyisi 1 gün önce kafada tasarlamak :D
    Sabah rahat oluyor

3. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    ben öyle yapıyorum akşamdan hepsini hazırlayıp,sabah erken çıkıyorum:Dyoksa evden çıkmak saatleri alıyor:P

Sayfayı Paylaş