1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor?

Konusu 'Kadın' forumundadır ve Papatya tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

Yıllardır kadınların dolabından eksik etmediği en önemli parça 'taytlar'.
    Peki neden gitgide fonksiyonları artan, renklenen ve çeşitlenen taytları kadınlar bu kadar sevdi?

1. Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.

2. Taytı her yerde giyebilirsin. Topuklu ayakkabıyla kombinlenmiş herhangi bir kıyafet akşam dışarı çıkmak ve arkadaşlarınla partiye gitmek için yeterince rahat mı?

3. Mükemmel bir seyahat kıyafetidir. Tayt seyahat eden bayanlar için harika bir kıyafettir. Bacaklarınızı istediğiniz şekilde hareket edebilir ve rahat bir yolculuk geçirirsiniz fakat kot pantolon ya da mini etek için bu durum geçerli değildir.

4. Spora giderken giyip oradan da arkadaşlarınızla takılmaya gidebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken sadece ayakkabınızı değiştirmek ve üzerinize bir hırka geçirmek.

5. Dolabınızda fazla yer kaplamazlar.Dolabınızdaki diğer kıyafetler gibi gereksiz yer kaplamazlar ve hemen hemen her şey ile kombin oluşturabilirler.

6. Pahalı değiller. Aldığınız diğer kıyafetler ve onları tamamlamak için aldığınız başka şeylere ödenecek paranın çok daha azına tekabül ederler ve inanın daha kullanışlıdırlar.

7. Ne kadar yemek yersen ye pantolon düğmesini düşünmene gerek yoktur. Elastik olduğundan sıkıntı da yok.

8. Sizi atletik gösterir aylardır spor salonuna adım atmamış olsanız bile... Herkes spor yaptığınızı düşünür çünkü tayt kalçalarınızı şekle sokar. Kahvaltıda yarım ekmek yediğiniz akıllarının ucuna bile gelmez.

9. Aynı taytı 1 hafta içinde birkaç kez giyersiniz ama kimse farkına bile varmaz.

10. Çizme veya bot giydiğinizde sorun yaratmazlar. Kimse deri çizmenin içerisine kot pantolonu sokuşturmaya çalışmakla uğraşmasın. Tayt sıkıntı yaratmaz ve kırışma problemi de yoktur.

11. Sarhoşken kıyafetlerinizle uyuyabilirsiniz. Bir parti sonrasında kot pantolon ya da bir elbise ile uyanmak iğrenç hissettirir. Fakat tayt giydiyseniz uykuya hazırsınız demektir.

12. Çok fonksiyonludurlar. Hemen hemen her hava koşulunda giyebilirsiniz. Özellikle kız yurtlarında, spor kıyafeti olarak kullanılabirsiniz.

13. Üzerindeki bir elbise mi yoksa bir t-shirt mü ikilemi yaşıyorsan altına bir tayt geçir ve sorun çözülsün.

14. Üç kilo vermek mi istiyorsun? Yüksek belli bir tayt giy. Yüksek belli tayt giydiğinizde daha ince görünürsünüz. Kadınlara pizzanın ikinci dilimini de yeme şansı verdikleri için tayt üreticilerine teşekkür ederiz.

Alıntıdır.

dderya bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.478
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    198 ÇTL
    Şimdi bunları okuyunca çok pratik geldi :) ama yine de şimdiye kadar pek hoşlanamadım tayttan.
    Bi rahatsızlık var sankil..nasıl anlatsam..kendimi güvende hissedemiyorum sanki tayt giyince. Üstümde bi şey yokmuş gibi oluyor :D
    Onun yerine çok dar bir keten pantolon kullanabiliriz bence. Ya da daha farklı kumaşlar.

Abrek* ve Papatya bunu beğendi.
  3. romeo_

romeo_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    280
    Banka:
    0 ÇTL
    tayt çok seksi ve etkileyici bi kıyafet olarak dikkatimizi çekiyor açıkçası. ama böyle ficudu sarması lazım pijama gibi bolluk ve potluk oluşmaması lazım giyildiğinde...

Abrek* bunu beğendi.
  4. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL
    @dderya Katılıyorum sana canım :)
    Ben giymem, yakışmaz bana. :-D :P

dderya bunu beğendi.
  5. Gül Kurusu
    Relax

Gül Kurusu Mevsim hep sonbahar... Özel üye

Beğenileri:
    1.703
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.731 ÇTL
    Pantolonla aynı düzlemde bnm için.
    İkisinide giyerim ve gerçkten çok rahat hissettiriyor.
    özellkle kışın çizme giydiğimde pantolnla ugrasmak zorunda kalmıyorm.
    Genellkle siyah kahve rengi tercihimdir :D

6. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    ''Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.'' yok böyle bir şey hanımlar,lütfen vücut şeklinize göre giyinin,hiç sevmiyorum olan,olamayan herkesin sırf moda diye bir şeyleri giymeyin.her tarafından topak,topak et fırlayan arkadaşlar tayt giymeyin,inanın bana güzel bir pantolon daha hoş gösterecek sizi :) tayta gelince annem hep ''Allah razı olsun bu taytı çıkarandan,bu kız kapalı giyiyor'' der,severim,giyerim,pantolonla eşit severim ama,benim tarzım elbisedir :D

cemree ve ZeyNoO bunu beğendi.
  7. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Fizigine hic aldirmadan tayt kizlardan tiksiniyorum acikcasi. Strec filme sarilmis dana eti gibi oluyorlar :biyikli: dimi nen @tospağa

cemree, ZeyNoO ve MeRciMeK bunu beğendi.
  8. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    grubu hatırladım şimdi :D

9. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    grup derken :D

10. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Olur olmazz herkes giyiyor bide üstüne hafif uzunca bisey giymeyince bana asiri cirkin geliyor goruntu.. Ben pantolon alirken bile bin bes yuz kere bakiyorum ama insanlar o taytla aynaya bakmadan sokaga cikiyorlar :/

Yani bazi kadinlar tayt asklarini terk etsinler:D

cemree, KıRMıZı, ZeyNoO ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş