1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınlar öyle de mutsuz böyle de!

Konusu 'Kadın' forumundadır ve dderya tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.505
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    193 ÇTL
    Kadınların mutlu olamamasının nedenini hayatın yapısında mı aramalı, yoksa kadınların beklentisinde mi? İşte size ilginç bir "itiraf." Malum aşkı bulamayan kadınlar "aşksızlıktan mutsuzum" diyor. Peki bulanlar ne diyormuş? "Tamam aşkı buldum ama ömür boyu aynı kişiyle birlikte olunmaz ki!"

30'UNDAKİ KADIN NİYE AŞKI ARASIN?

TUBA AKYOL
    MİLLİYET

"Keşke 30 Olsam" ne ya? Olma! Niye oluyorsun? Niye 13 yaşında, 30 olmayı diliyorsun? Hadi diledin, 30 oldun diyelim, niye pişman olup üstüne bir de "Ne varsa, ilk aşkımda var" tribine giriyorsun. Böyle film mi olur?
    Ama şöyle bir genel kanı oluştu; tüm filmlerde, dizilerde de bu klişe kullanılıyor: 30'larındaki iş-güç-para sahibi kadınlar her şeye sahipler ama bir türlü aşkı bulamıyorlar. Hadi oradan!

30'larında, iş-güç-mevki sahibi kadınlar arasında aşkı bulmuş olanlar, hatta ilk aşkıyla evlenmiş olanlar da var. Ve yine mutsuzlar!
    Çünkü onlar da şöyle diyorlar: "Param pulum her şeyim var.
    Çok sevdiğim bir de kocam var. Onu o kadar seviyorum ki geleceğime baktığımda, mesela 60 yaşında, yanımda onu görüyorum. Sorun şu: 60 yaşına dek hep onunla olacağım
    fikrine tahammül edemiyorum. Ama terk edersem bu kez de 60 yaşına geldiğimde, o yanımda olmayacak diye korkuyorum."

"Keşke 30 Olsam" filmi azıcık 30'larında kadın haleti ruhiyesini bilenler tarafından yapılsaydı, ilk aşk falan hikaye, o kadın "Hazır 30'undayım, nihayet her şeye sahibim ve neyse ki hayatımın erkeğini henüz bulamadım. Ne güzel! Azıcık gezeyim" derdi.
    30'larımdayım. Arkadaşlarım da 30'larında... Emin olun, 30'larında aşkı bulan da niye aşkı bu kadar erken buldum diye dövünüyor.

Sayfayı Paylaş