1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınlar Sabahları Daha Suratsız

Konusu 'Kadın' forumundadır ve BIYIKLI tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Kadınlar sabahları daha suratsız

İngiltere'de Uyku Konseyi tarafından yapılan araştırma, birçok erkeğin, sabahları kadınların daha suratsız olduğu şeklindeki görüşünü doğrular sonuçlar ortaya çıkarttı.

Metin Güneş'in haberi

Kadınlar sadece daha çok suratsız olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu aksi ruh hali kadınlarda daha uzun sürüyor.

Araştırmada, erkeklerin yüzde 24'ü sabahları yataktan asla suratsız birşekilde kalkmadıklarını söylerken, kadınlarda bu oran sadece yüzde 14 oldu.

Araştırmada ayrıca, bu ruh halinin kadınların yüzde 13'ünde 2 ile 4 saat sürdüğü, oysa aynı süre boyunca suratsız olan erkeklerin oranının yüzde 10 olduğu ortaya çıktı.

Ankete katılanların yüzde 41'i sabahları huysuz olmalarının başlıca nedeninin uykusuzluk olduğunu söyledi.

Uyku Konseyi'nden Jessica Alexander kadınların suratsız olmasının belki de uyku kalitesiyle açıklanabileceğini belirtti.

Kadınların sadece yüzde 9'u her gece iyi uyurken bu oran erkeklerde yüzde 15. Her 10 kadından 3'ü uyku sorunlarından partnerlerinin horlamasını sorumlu tutarken, erkeklerin sadece yüzde 13'ü partnerlerinin horlamasından yakındı.

(CNNTürk)

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2015
  2. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Aynen bencede çok suratsız olurum o yuzden sabahları pek karşılaşılmak istenmeyen şahsiyetim :)

3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.513
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    216 ÇTL
    Ben hiç katılmıyorum buna , sabahları yüzümüzde çok farklı bir tatlılık olur, uykunun kattığı bi güzellik vardır kızlara .

Tavırlar açısından bakarsak da sakinim sanırım, güne başlamak-erken kalkmak özellikle- beni süper derecede motive ediyor :D

KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş