Kadınlara Sorulmaması Gereken Sorular TOP10

GöLGe

Forum Tutkunu
No.10 - Bu insanlarla neden arkadaşsın?
Bir kadının arkadaşlarını eleştirmek, kompleksli bir davranıştır. Kız arkadaşının erkek arkadaşlarından rahatsız olan erkek hoş karşılanmaz.

No.9 - Bundan sonra ne olacak?
İlişkilerin biraz spontan olması iyidir. Her adımı planlamaya çalışmak heyecanı öldürür.

No.8 - Tekrar görüşecek miyiz?
İlk randevudan sonra sorulmaması gereken bir sorudur. Fazla ilgi ilişkinin zorluk seviyesini düşürür.

No.7 - Kaç kişiyle beraber oldun?
Bu tipik bir kendine güvensizlik ve kabalık göstergesidir.

No.6 - Neden mesajıma cevap vermedin?
Bu soru, saatlerce mesaj bekleyip kafasına takan bir erkek profili çizer. Ayrıca kadının suçluluk duymasına sebep olur.

No.5 - Benden hoşlanıyor musun?
Erkeğin soru sormak yerine, kadının zaten hoşlandığını farz etmesi gerekir.

No.4 - Akşam ne yapmak istersin?
Kadınlar plan yapabilen erkekleri sever. Randevunun detaylarının belli olması iyi olur.

No.3 - Arabamı nasıl buldun?
Sahip olduklarıyla övünen bir erkek iticidir. Ev, otomobil, pahalı bir saat gibi şeyleri kadınların gözüne sokmak hoş kaçmaz.

No.2 - Benimle çıkar mısın?
Bir erkek her zaman kontrolü elinde bulundurmalı. Bu soru yerine, “Birlikte takılsak güzel olur“ tercih edilmeli.

No.1 - Öpebilir miyim?
Bir kadından öpmek için izin almak çocukçadır. Hiçbir kadın karşısında utangaç bir oğlan çocuğu görmek istemez. “Evet” dese bile, bunu yalnızca nezaketen söylediğini unutmayın.

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
ben bu top 10 u beğendim bir maddesi dışında hepsi doğru (:) ( tabi benim görüşüm )

Bir kadının arkadaşlarını eleştirmek, kompleksli bir davranıştır. Kız arkadaşının erkek arkadaşlarından rahatsız olan erkek hoş karşılanmaz.
buna ragmen bu sorunu çoğu kişinin yaşadığını düşünüyorum (:)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Doğruluklarını bende onaylıyorum.Kadınlar karşılarında kararlı ve planlı erkek arar.Tercih ayrıcalıklarınıda göstermeleri gerek deyil mi ?

Öpebilir miyim? sorusunuda sormak çok saçma ya hayır der yada tokat yersin ,en güzeli önce öp sonrasında gelen tokat olsa bile tokata deyerdi de:)

Ben sorarım arkadaş. Bir çok kadının saçma sapan angut bir çevresi oluyor. Bu soruyu sorupta düzgün cevap aldığım 1 tane bile kız çıkmadı zaten. Aptal aptalı dakkada bulurmuş... Boşa değil.

No.9 - Bundan sonra ne olacak?
Bu güzel soru. Hemen olaya girmek için idealdir.

No.8 - Tekrar görüşecek miyiz?
Eğer bu soru evetse durum vahim. Bu kız size yapışacak demektir. Kaçın. Sizi o gün hiç unutmayacak, ertesi günde deff... gidecek kız lazımsa...

No.7 - Kaç kişiyle beraber oldun?
Hee bu saçma. Doğruya doğru. Zaten hiçbir kız bu konuda doğru söylemez. Mallamacasına bir soru olarak havada kalır bu.

No.6 - Neden mesajıma cevap vermedin?
Bu soruyu hep sorulan kişi oldum. Zaten bu kızlara has bir soru.

No.5 - Benden hoşlanıyor musun?
Bööööğğğğ... Ergen sorusu. Geçiniz..

No.4 - Akşam ne yapmak istersin?
Kadını fikrini alıyor. Ne var bunda.
Sonra ortaya düşüp fatmagülün suçu ne diyonuz. Yok kadına söz hakkı yok cart curt.. Bunu yaratan kendinizsiniz.

No.3 - Arabamı nasıl buldun?
Eğer sevgiliniz hız tutkunu ve arabalara düşkünse sorulacak ilk soru beeaaa. Halt etmiş bunu yazan.

No.2 - Benimle çıkar mısın?
Buda lisede kaldı yaa.

No.1 - Öpebilir miyim?
Bu soruyu soran erkek hiç görmedim. Ne izni öpüş gitsin.

GöLGe

Forum Tutkunu
Doğruluklarını bende onaylıyorum.Kadınlar karşılarında kararlı ve planlı erkek arar.Tercih ayrıcalıklarınıda göstermeleri gerek deyil mi ?

Öpebilir miyim? sorusunuda sormak çok saçma ya hayır der yada tokat yersin ,en güzeli önce öp sonrasında gelen tokat olsa bile tokata deyerdi de:)
canım benim aynen katılıyorum sana ;;)