1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

Kadınlara Sorulmaması Gereken Sorular TOP10

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve GöLGe tarafından 14 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    No.10 - Bu insanlarla neden arkadaşsın?
    Bir kadının arkadaşlarını eleştirmek, kompleksli bir davranıştır. Kız arkadaşının erkek arkadaşlarından rahatsız olan erkek hoş karşılanmaz.

No.9 - Bundan sonra ne olacak?
    İlişkilerin biraz spontan olması iyidir. Her adımı planlamaya çalışmak heyecanı öldürür.

No.8 - Tekrar görüşecek miyiz?
    İlk randevudan sonra sorulmaması gereken bir sorudur. Fazla ilgi ilişkinin zorluk seviyesini düşürür.

No.7 - Kaç kişiyle beraber oldun?
    Bu tipik bir kendine güvensizlik ve kabalık göstergesidir.

No.6 - Neden mesajıma cevap vermedin?
    Bu soru, saatlerce mesaj bekleyip kafasına takan bir erkek profili çizer. Ayrıca kadının suçluluk duymasına sebep olur.

No.5 - Benden hoşlanıyor musun?
    Erkeğin soru sormak yerine, kadının zaten hoşlandığını farz etmesi gerekir.

No.4 - Akşam ne yapmak istersin?
    Kadınlar plan yapabilen erkekleri sever. Randevunun detaylarının belli olması iyi olur.

No.3 - Arabamı nasıl buldun?
    Sahip olduklarıyla övünen bir erkek iticidir. Ev, otomobil, pahalı bir saat gibi şeyleri kadınların gözüne sokmak hoş kaçmaz.

No.2 - Benimle çıkar mısın?
    Bir erkek her zaman kontrolü elinde bulundurmalı. Bu soru yerine, “Birlikte takılsak güzel olur“ tercih edilmeli.

No.1 - Öpebilir miyim?
    Bir kadından öpmek için izin almak çocukçadır. Hiçbir kadın karşısında utangaç bir oğlan çocuğu görmek istemez. “Evet” dese bile, bunu yalnızca nezaketen söylediğini unutmayın.

2. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    182 ÇTL
    ben bu top 10 u beğendim bir maddesi dışında hepsi doğru (:) ( tabi benim görüşüm )

buna ragmen bu sorunu çoğu kişinin yaşadığını düşünüyorum (:)

3. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    evet Yesmm aynen katılıyorum sana,hemen hemen hepsi doğru olduğu için paylaştım ben de ;;)

özellikle sonuncu :v :v

4. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.092 ÇTL
    Doğruluklarını bende onaylıyorum.Kadınlar karşılarında kararlı ve planlı erkek arar.Tercih ayrıcalıklarınıda göstermeleri gerek deyil mi ?

Öpebilir miyim? sorusunuda sormak çok saçma ya hayır der yada tokat yersin ,en güzeli önce öp sonrasında gelen tokat olsa bile tokata deyerdi de:)

5. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    48 ÇTL
    No.10 - Bu insanlarla neden arkadaşsın?
    Ben sorarım arkadaş. Bir çok kadının saçma sapan angut bir çevresi oluyor. Bu soruyu sorupta düzgün cevap aldığım 1 tane bile kız çıkmadı zaten. Aptal aptalı dakkada bulurmuş... Boşa değil.

No.9 - Bundan sonra ne olacak?
    Bu güzel soru. Hemen olaya girmek için idealdir.

No.8 - Tekrar görüşecek miyiz?
    Eğer bu soru evetse durum vahim. Bu kız size yapışacak demektir. Kaçın. Sizi o gün hiç unutmayacak, ertesi günde deff... gidecek kız lazımsa...

No.7 - Kaç kişiyle beraber oldun?
    Hee bu saçma. Doğruya doğru. Zaten hiçbir kız bu konuda doğru söylemez. Mallamacasına bir soru olarak havada kalır bu.

No.6 - Neden mesajıma cevap vermedin?
    Bu soruyu hep sorulan kişi oldum. Zaten bu kızlara has bir soru.

No.5 - Benden hoşlanıyor musun?
    Bööööğğğğ... Ergen sorusu. Geçiniz..

No.4 - Akşam ne yapmak istersin?
    Kadını fikrini alıyor. Ne var bunda.
    Sonra ortaya düşüp fatmagülün suçu ne diyonuz. Yok kadına söz hakkı yok cart curt.. Bunu yaratan kendinizsiniz.

No.3 - Arabamı nasıl buldun?
    Eğer sevgiliniz hız tutkunu ve arabalara düşkünse sorulacak ilk soru beeaaa. Halt etmiş bunu yazan.

No.2 - Benimle çıkar mısın?
    Buda lisede kaldı yaa.

No.1 - Öpebilir miyim?
    Bu soruyu soran erkek hiç görmedim. Ne izni öpüş gitsin.

6. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL