Kadınları anlamak zor...:)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Ah bu kadınlar :P

Hem tüm zamanlarını erkekleri çekiştirmeye ayırırlar hem de bizsiz yapamazlar :D Ama silahları da çok güçlü :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Ya biz kadınları çekiştirmiyoruz ki onlarsız da yapamayız :D Bunu kadınlar yapıyor bizde kadınların yeri saygındır, değerlidir olması gerektiği yerdedir, ama kadınların şu tribik durumları yokmu bazen deli ediyo :D:D

Bu gün smile konusunda dikkatliyim sitem ChatBox'ta tavrını koydu :D (Son anda değiştirdim ;) )

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Ya biz kadınları çekiştirmiyoruz ki onlarsız da yapamayız :D Bunu kadınlar yapıyor bizde kadınların yeri saygındır, değerlidir olması gerektiği yerdedir, ama kadınların şu tribik durumları yokmu bazen deli ediyo :D:D

Bu gün smile konusunda dikkatliyim sitem ChatBox'ta tavrını koydu :D (Son anda değiştirdim ;) )
İyi de yinede erkekler kadınsız,kadınlarda onlarsız yapamıyor:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Vurguladığım da bu işte :) Gül gibi geçinmek varken nedir bu eleştirel yapınız yaa :) Forum geneline bakıldığında ilgili bölümün % 50 si kadınların erkeklere üstünlüğünü içeren konular. Gerçi bu bir nevi savunma mekanizmasının doğurduğu sonuç sizi de anlamak gerek :D:D

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
Vurguladığım da bu işte :) Gül gibi geçinmek varken nedir bu eleştirel yapınız yaa :) Forum geneline bakıldığında ilgili bölümün % 50 si kadınların erkeklere üstünlüğünü içeren konular. Gerçi bu bir nevi savunma mekanizmasının doğurduğu sonuç sizi de anlamak gerek :D:D
abi illa savaşalım diyorsun yani:D barış yok sizde:D