Magazin Kadınları Değil, Erkeği Beğendi

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,343
Beğeniler
6,879
Şehir
Seattle.
#1


Tokat'ın yerel kanalı Ekin TV'deki izdivaç programını arayan işadamı izleyen herkesi şoke etti. İki bayan gelin adayı yerine damat adayı Haluk Bey'e talip olan işadamı 'yok artık' dedirtti.

EVLENDİRME PROGRAMINDA İLGİNÇ ANLAR

Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'ne bağlanan işadamı Bülent Bey, 150 bin dolar geliri olduğunu söyledi. İşadamı, Levent'te ve İstinye'de birer rezidans daire, Ulus'ta iki dairesi olduğunu söylerken, 10'a yakın otomobilinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlattıkları ile hem program sunucusu hem de adayları şaşırtan Bülent Bey bankada 10 milyon dolar parasının olduğunu söyledi. 51 yaşında olduğunu söyleyen işadamı mal varlığı ile herkesi şaşırtırken, asıl bombayı gelin adaylarına değil de damat adayına talip olmasıyla patlattı.

"BENİM ADAYIM HALUK BEY"

İki bayan gelin adayına da talip olmadığını söyleyen İşadamı Bülent Bey, 'Benim adayım Haluk Bey' deyince stüdyo biranda buz kesti.

Stüdyodaki herkes, Bülent Bey'in şaka yaptığını düşünürken, zengin işadamı Hollanda'da yaşadığını, daha önce bir erkekle evlilik yaptığını ve bu durumun gayet normal olduğunu söyledi.

"BENİM GİBİ ADAMA..."

İşadamının teklifi ile ne diyeceğini bilemeyen damat adayı Haluk Bey, 'Benim gibi adama bunu söylemek... Duymamış olayım bunu. Hollanda beni ilgilendirmez, ben Türk erkeğiyim. Sapına kadar da Türk erkeğiyim" diyerek Bülent Bey'e olan tepkisini dile getirdi.

 
Top Bottom