1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınları Mutlu Edebilmek...

Konusu 'Hikayeler / Efsaneler' forumundadır ve ahbeabi tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) seçebilecekleri bir erkek mağazası açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez. Birgün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider. Ve....

1.Katın kapısında şunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler". Kızlar yazılanları okur ve şöyle derler: "Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım".

2.Katın kapısında yazılanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar." Kızlar: "Hmmm, hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var ?"

3.Kat : "Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler". Kızlar: "Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var."

4.Kat : "Buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok
    severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler". Kızlar çığlık atmaya başlarlar: "İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!"
    Ve bir kat daha çıkarlar...

5.Katın kapısında şunlar yazmaktadır: "Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konulmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız.:v:v

2. WoLF

WoLF Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Yer:
    Mutluluk Dolu Bir Yerden..
    Banka:
    0 ÇTL
    Bi Kere Kadınları Mutlu Edebilmek İçin Karun Kadar Zengin Olmalısın:D

(Şaka Yaptım Bayanlar Alınmayın)

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Heheee Kadinlari hic birzaman mutlu edemez sinki cünkü sürekli yeni cikan birsey ister onun icin hic caba sarf etmeyin cünkü onlari mutlu etmek cok zor :)))

4. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    dogrudur :D:D zor hemde çok zor valla :D

5. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Yesim434 ben senin dediğin söze SEDAyı katmıyorum kendisi zaten istediğini alıyor bana yük olmuyor

Sayfayı Paylaş