Kadınları Mutlu Edebilmek...

Katılım
7 Şbt 2007
Mesajlar
1,111
Beğeniler
19
Şehir
VAN
#1
Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) seçebilecekleri bir erkek mağazası açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez. Birgün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider. Ve....

1.Katın kapısında şunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler". Kızlar yazılanları okur ve şöyle derler: "Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım".

2.Katın kapısında yazılanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar." Kızlar: "Hmmm, hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var ?"

3.Kat : "Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler". Kızlar: "Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var."

4.Kat : "Buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok
severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler". Kızlar çığlık atmaya başlarlar: "İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!"
Ve bir kat daha çıkarlar...

5.Katın kapısında şunlar yazmaktadır: "Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konulmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız.:v:v
 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,281
Beğeniler
126
#3
Heheee Kadinlari hic birzaman mutlu edemez sinki cünkü sürekli yeni cikan birsey ister onun icin hic caba sarf etmeyin cünkü onlari mutlu etmek cok zor :)))
 

Benzer konular

Top