1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadınların en sık söylediği 10 yalan!

Konusu 'Çerez Çay Bahçesi' forumundadır ve 'katniss' tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    Yalan huyu, "her zaman erkeklerin başvurduğu bir davranış" olarak görülse de, kadınların yalanları erkeklerden kat kat daha fazladır. Tüm kadınlar aynı davranışı sergilemese bile çoğu kadın yalana sıkça başvurmaktadır.

İşte kadınların ilişkilerde söylediği 10 yalan:

•Tabii ki senin için ölmüyorum. (Aslında sevgilisine sırılsıklam aşık!)

•Seni hiç kıskanmıyorum. (Aşırı derecede kıskanıyor.)

•Anneni çok ama çok seviyorum. (Erkek arkadaşının annesinden nefret etmese de onu sevmiyor!)

•Yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyorum. (Yeni bir ilişkinin tam zamanı!)

•Hesabı hep sen ödememelisin. (Hesabı erkeğin ödemesinden hiç de rahatsız değil. Aksine, bu çok hoşuna gidiyor!)

•Seni düşünmediğim tek bir an bile olmuyor. (Her insan başka şeyler düşünür...)

•İlk aşkımsın sen. (Erkekler, kadınların geçmişine çok fazla taktığı için, en klasik yalandır bu!)

•Arkadaşlarınla vakit geçirmeye bayılıyorum. (Arkadaşların kaba ve saçma insanlar! Onlardan nefret ediyorum!)

•Bunu hiç umursamıyorum. (Aslında her şeyi umursuyordur. En ufak ayrıntıyı bile!)

•Sen haklısın. (Hiçbir zaman haklı olamazsın! Hep ben haklıyım!)

patik bunu beğendi.
  2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    neyseki kaldırılamayacak türden yalanlar değil :)

Sayfayı Paylaş