Kafa Karışıklıklarına Dikkat!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1


Mine Ayman'ın Yazısıdır.

Merhaba, haftaya belirsiz bir ruh hali ile başlayıp kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Salı günü itibariyle Güneş, Venüs ve Mars ile birlikte Ay da Koç burcunda olacağı için, tam da Yeni Ay öncesi içimizde çok güçlü istekler doğabilir ve gerçekleşmesini beklediğimiz konularla ilgili sabırsızlık yaşayabiliriz! Beklediğiniz haberlerin geleceği güzel bir hafta yaşamanızı diliyorum.

8 Nisan Pazartesi; Ay Balık burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanların sezgileri çok güçlü olabilir. Genel anlamda herkes kendini çok hassas ve kırılgan hissedebilir. Ruh halimiz karışık ve belirsiz olabileceği için karar vermek için en azından Salı gününü beklemekte fayda olacaktır. Ay Balık burcundayken derin düşüncelere ve hayallere dalabiliriz. Hislerimiz kuvvetli olacağı için bazı şeyler içimize doğabilir, rüyalarımız önemli konularda haberci olabilir.

Ay Balık’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Tembellik ve dalgınlık.
*Keyfe ve lükse aşırı düşkünlük.
*Alkol, nikotin, kafein gibi uyarıcı maddelere aşırı düşkünlük.
*Aşırı yemek yeme isteği ve sonucunda kilo alma durumu.
*Her türlü bağımlılık; ilaç, bilgisayar oyunları, sosyal paylaşım siteleri…

Bu hafta pazartesi günü hayatımıza Mor ya da Kırmızı renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Balık’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji verecektir.

9 Nisan Salı & 10 Nisan Çarşamba; Ay Koç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Koç, Aslan ve Yay olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Koç burcundayken enerjimiz ve yaşama sevincimiz artar, her konuda daha hevesli olabiliriz. Yeni Ay enerjisi altında olacağımız için bazı konularda aşırı sabırsızlık gösterebiliriz, eğer sabırlı olursak önümüzdeki günlerde güzel gelişmeler ve başlangıçlar yaşayabiliriz. Çarşamba günü saat 12:36’da gerçekleşecek olan Yeni Ay, yeni başlangıçlar için hazırlık yapmamız gerektiğinin bir işareti olabilir. Bu günlerde güzel hayal ve isteklerin tohumlarını atabiliriz. Aşk hayatımızla ilgili de önemli gelişmeler ve yeni heyecanlar olabilir.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.
*Acele karar verme.
*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma.
*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri, hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

11 Nisan Perşembe & 12 Nisan Cuma; Ay Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak, burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Boğa burcundayken kendimizde ya da işlerimizde yavaşlama hissedebiliriz. Kendimizi daha fazla düşünebilir, her konuda keyfimize göre hareket etmek isteyebiliriz. Ay Boğa burcundayken evde ya da evimiz gibi gördüğümüz bir yerde, güzel müzik ve yemekler eşliğinde vakit geçirmek hem bedenimizi hem de ruhumuzu doyuracaktır. İştahımız artacağı için kilo alımına karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Boğa’dayken güzellik ve sanatla ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Zevkli olabilir, güzel şeyleri hayatımıza sokmak için uğraşabiliriz. Cuma akşamı, saat 21:35 itibariyle Plüton gezegeni Oğlak burcunda geri harekete başlayacak ve bu geri hareket 20 Eylül’e kadar sürecek. Bu süreçte eski sorunlar ya da eski konular tekrar ortaya çıkabilir, eski bitişlerinizi ya da kayıplarını yeniden düşünmek zorunda kalabilir, hayatınızı yeniden şekillendirmek için önemli kararlar alabilirsiniz.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.
*Diş operasyonları.
*Gürültü.
*Aşırı yemek ve kilo alımı.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

 
Top