kahvaltı keyfi.. :)

Biz kahvaltıları kalabalık yaparız. Sanırım değişik kaybettiğimiz her şey bir kenara bir bu bizim tüm ailecek zaman geçirmemizi sağlar işte. Misafir telaşı :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
@SAHRA_BUSE canım ellerine sağlık nefis bir kahvaltı olmuş :)
Ama ben bugün eşlik edemedim size artık başka kahvaltılarda buluşuruz :)

Düzenleyen yönetici:

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
muhtar* madem geldin ekmekler senden fırına gidivercen bi koşu.. :D
bugün sizi benim mekana görütürücem ormana.. :D uyku tumadı sepeti taktım koluma geldim size bi sürü şey yaptım simit bile aldım sıcak sıcak soğumuyoda hea her daim sıcak bunlar.. :P:D
ama fazla bekletyin sofrayı sonra karıncalar çöker bişey kalmaz size.. :D afiyet olsun forumcanlar.. :)
ben kahvemi aldım kuruldum bile.. :P
çiçek bile topladım sizee.. :P
bal buhurdan dan.. :D o kadar bal lafı etti bi gıdımcık verdi ziyan olmasın diye.. :D biterse yenilicek balımızı.. :P:D
aslann kahvaltıdan sonra senle karınca yiyen besliycez.. :P:D
ZeyNoO mm, canımm Çağlayağmur, _nehir_ ,@yaren* felsefe_mi sen daha yatıyomusun yaa tatilde bol bol uyudun kalk çayları koy.. :D KıRMıZı kırmızı çiçekler senin için.. :DTeBeSSüm,
eCeL öyle usulca gidişin gözden kaçmadı kalk bulaşıkları sana yıkatcam.. :P

bal mı o :D

Düzenleyen yönetici:

muhtar*

Özel Üye
Özel üye
muhtar* madem geldin ekmekler senden fırına gidivercen bi koşu.. :D
bugün sizi benim mekana görütürücem ormana.. :D uyku tumadı sepeti taktım koluma geldim size bi sürü şey yaptım simit bile aldım sıcak sıcak soğumuyoda hea her daim sıcak bunlar.. :P:D
ama fazla bekletyin sofrayı sonra karıncalar çöker bişey kalmaz size.. :D afiyet olsun forumcanlar.. :)
ben kahvemi aldım kuruldum bile.. :P
çiçek bile topladım sizee.. :P
bal buhurdan dan.. :D o kadar bal lafı etti bi gıdımcık verdi ziyan olmasın diye.. :D biterse yenilicek balımızı.. :P:D
aslann kahvaltıdan sonra senle karınca yiyen besliycez.. :P:D
ZeyNoO mm, canımm Çağlayağmur, _nehir_ ,@yaren* felsefe_mi sen daha yatıyomusun yaa tatilde bol bol uyudun kalk çayları koy.. :D KıRMıZı kırmızı çiçekler senin için.. :DTeBeSSüm,
eCeL öyle usulca gidişin gözden kaçmadı kalk bulaşıkları sana yıkatcam.. :P

Bugunkuu kahvalti kimden...yeni uyandim kimse kahvalti hazirlamadi.mi..
Kahvaltı çok lezzetli olmuş.Misafir perverliğine diyecek yok. Geçen gün kavuşamadım KIRMIZI'yla bu gün kahvaltı yapacağız. Haftasonu uykusunu uzun soluklu alan arkadaşlar buyursunlar kahvaltıya:)

Ekmeklerde benden:)

Düzenleyen yönetici:

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
şöyleee güzel bi açık havada kahvaltı olsa da yesek ama deniz kenarı olmalı.