1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaiken - Jean Christophe Grange

Konusu 'Edebiyat / Kitap' forumundadır ve RUZG4R tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Kaiken kitap konusu- grange
    Kitap ilk çıktığında D&R da alıp şöyle bir bakıp yerine koymaya yeltendiğim sırada bir genç bayan '' o kitabı okuyun gerçekten harika elimden bırakamadım'' tavsiyesi ile aldığım bir kitap.Henüz başlamadım ama kitabın satış listelerinde ilk beşe girmesi o hanımefendiyi haklı çıkartıyor..Kitap hakkında kısaca nette bir araştırma yaptım anladığım kadarıyla bir polisiye gerilim romanı

Kitabın arka kapağında fazla bilgi yok sadece şöyle bir dörtlük var

Doğan güneş karardığında,
    Geçmiş, çıplak bir kılıç gibi keskinleştiğinde,
    Japonya artık bir anı değil, kâbus olduğunda,
    Kaikenin zamanı gelmiş demektir.

Kaiken kitap konusu
    Başkomiser Olivier Passan, Japon karısı Naoko’yla boşanmanın eşiğindedir. Bu arada Fransa’nın Seine-Saint-Denis ilinde vahşi cinayetler işlenmektedir. Katil, hamile kadınların karınlarını yarıp, çıkardığı fetüsleri yakmaktadır. Passan bu cinayetleri Patrick Guillard adında bir adamın işlediğinden emindir ama Guillard her seferinde onun elinden kurtulur.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş