Kamyonetine Yazdığı Yazı Başına İş Açtı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,831
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1
Kahramanmaraş'ta kamyonetinin önünde, ''Nazar etme ne olur, çalarsan senin de olur'' yazan sürücü, Asayiş Büro ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Göksun ilçesinde, ''Nazar etme ne olur, çalarsan seninde olur'' yazısı bulunan plakasız bir kamyonetin dolaştığı ihbarını alan Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptığı takip sonucunda aracı tespit ederek durdurdu.

Aracın önündeki yazıyı gören polis, sürücü M.T'yi gözaltına aldı. Plakası tespit edilemeyen ve ruhsatı bulunmayan kamyonetin sürücüsü, Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından ''Suça teşvik etme'' iddiasıyla adliyeye sevk edildi.

M.T, ifadesinin alınmasının ardından savcılıkça serbest bırakıldı.

KAHRAMANMARAŞ'TA ŞÜPHELİ ARAÇ PANİĞİ

Geçtiğimiz hafta 9 vatandaşın hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Gaziantep saldırısından sonra Kahramanmaraş polisi her an tetikte. Gelen ihbarları değerlendiren polisler, önceki gece de valilik binasının fotoğrafını çeken bir aracın peşine düştü.

Olası bir suikasti düşünen Kahramanmaraş polisi gelen anons üzerine harekete geçse de araçtaki 3 gence ulaşamadı.

Öte yandan ekipler, çarşı istikametine giden 25 yaşlarındaki 3 genci arama çalışmasını sürdürüyor. Siyah gömlekli oldukları tespit edilen gençlerin yurt dışından Kahramanmaraş'a geldiği burada ise bir araç kiralayarak Gaziantep ve Kahramanmaraş'ı gezdikleri öne sürüldü.

 
Top