1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kanser taramasını ücretsiz yaptırın!

Konusu 'Kadın - Erkek Sağlığı' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Sağlık Bakanlığı'nın hizmeti olan KETEM'lerde ücretsiz kanser taraması yaptırılıyor..

Yapılan araştırmalara göre ülkemizde
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] vakalarının yarısı 50 yaşının altındaki kadınlarda görülüyor. [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]'ndan yapılan açıklamaya göre herhangi bir kanser şüphesinde veya rutin olarak [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]'lerde ücretsiz kanser taraması yaptırabilirsiniz.

KETEM (KANSER ERKEN TEŞHİS, TARAMA VE EĞİTİM MERKEZİ) NEDİR?
    Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri İl Kanser Kontrol Koordinatörlüğü'ne bağlı olarak
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] hastanelerine entegre olarak kurulur. İl sınırları içinde erken tanısı konulabilen kanser vakalarının belirlenmesi, kanser türlerinin kontrol altına alınması, hizmetiçi eğitim ve halk eğitimi yoluyla halkın kanser konusunda bilgilendirilmesi ve kanserin morbidite ve mortalitesinin azaltılmasının sağlanması yönünde hizmet yürütürler.

Sayfayı Paylaş