Magazin Karadayı Dizisinde Bir Hata Daha

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#1


Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in baş rollerini oynadığı Karadayı'daki hata gözlerden kaçmadı. 1975'lerin anlatıldığı dizinin son bölümünde Avukat Salih ve Hakime Feride Hanım vapura yetişmek için koşarken, Ada'daki her şey eski zamanı anlatıyordu. Fakat sokak tabelalarının yeni olduğu dikkatleri çekti.

CAMA YANSIYAN SİLÜET

Karadayı'nın 6. bölümünde de savcı ile gazete patronu yalı balkonunda otururken, cama yansıyan iki adet bayrak silüeti izleyenlerin gözünden kaçmamıştı

Cama yansıyan Türk bayrağı ve "Ağaoğlu" inşaat şirketi bayrağının silüetleri izleyicileri güldürdü. 1970'li yıllarda geçen hikayede, 1981 yılında kurulan Ağaoğlu İnşaat'ın logosunun çıkması dikkatsizlik olarak yorumlandı.

ADA'DA ROMANTİZM TAVAN YAPTI

'Karadayı'nın önceki gün yayınlanan bölümünde; Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'in canlandırdığı 'Mahir' ve 'Feride' karakterleri Büyükada'da baş başa bir gün geçirdi. Başsavcının evini bulmak için adaya giden 'Feride' ve 'Mahir', son vapuru kaçırınca Büyükada'da bir gece konaklamak zorunda kaldı. Sürekli tartışan ancak bir yandan da birbirlerinden etkilenen çiftin ada macerası romantik geçti.

 

Benzer konular

Top