1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Karadeniz'den Fıkra Gibi Yazı

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve kelebek tarafından 18 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Trabzon’un Akçaabat İlçesi’ne bağlı Orta Mahalle’de oturan Ali Kölemenoğlu’nun evine yaptığı dış kapı, fıkraları aratmayacak cinsten.

Dış kapıyı çalanlar, bir süre sonra yan duvar olmadığını ve oradan rahatlıkla eve ulaşılabileceğini görünce, dış kapının neden yapıldığını anlamakta güçlük çekiyorlar. Kölemenoğlu Ailesi kent dışında olduğu için gazeteciler de kapının yapılış amacını öğrenemediler. Ancak mahalle sakinleri, Ali Kölemenoğlu’nun, dış kapının yan duvarını yaptırmayarak, oraya otomobilini park ettiğini söylediler.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    YA ben bu evi biliyorum. Tam hatırlamıyorum ama gezi sırasında Nevşehir'de görmüş olabilirm. Ürgüp'te de olabilir.

Karadenizlilere atıfta bulunmayı seven komik ruhlu bir arkadaş karedenizlilere uyarlamış hepsi o.

:@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@

kAşİf bunu beğendi.
  3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Yok arkdas olamaz Her yerde Karadenizliler önde geliyor :)) ya eglenmek gulmek icin baska yer neden yazimiyor özelikle karadeniz

Paylasasim icin TeseKkür

Sayfayı Paylaş