1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Karalama Defteri

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve Safir tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Hiçbir yere sığdıramadığım, yakıştıramadığım cümlelerim olursa diye açtığım kişisel saçmalama mekânı..

2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Mutluyum ve bunu bugün kimsenin bozmasına izin vermicem :P Her ne kadar İzmir'e gidip gelmekten böööğ gelmiş olsa bile yine de mutluyum herşeye inat..

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Yine garip bir gün. Sabah öğrendiğim, beni ilgilendirmediği halde haddinden fazla üzüldüğüm olayla mı alakalı yoksa bu olay tuzu_biberi mi oldu garipliğimin çözemedim..

4. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    bugün kaloriferler arızalı da olsa yaşamak için mücadeleme devam edecem hayatın güzel olduğunu sölüyorlar :)

5. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Eveeet, yeni bir güne başladık. Birazdan arkadaşım gelecekmiş; muhabbetli iki fincan kahve, özlemişim :)

Kaloriferler baya başını ağrıtmış anlaşılan dağcı :) hayat herşeye rağmen güzel..

6. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Boğuluyordum, kötü bişey bea nefes alamamak.. Rahat mı batıyor nooluyor aceba bana, çok ayıp kızım çook.. Şımarıklık sana göre bişi değil..

7. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Biz aciz varlıklarız, nefsimizin elinde tek bildiğimiz istemek.. "Ver Allah'ım ne olur ver.." Hayır nerdedir, neyin içinde gizlidir bilmiyoruz.. Sadece nefsani istekler içinde kıvranıyoruz.. İstediğimizin olmaması belki de bizim için hayırlı olan.. Ahh bir de buna akıl erdirebilsek..
    Eyy kendim, dünya 3 gün bilemedin 4, ne farkeder?.. Varsın dileğin olmasın.. Belki gerçekleşmesi senin felaketin olacak nerden biliyorsun?.. Allah büyük.. Mülk O'nun.. Hem daha yolun başındasın.. Rabbim neler gösterir bilinmez..
    Allah'ım hakkımda hayırlısı ne ise onu ver bana, benim hadsizliğim-edepsizliğim olduysa bağışla merhametlilerin en merhametlisi.. Sen'den başka sığınacak kapım yok..(amin)

8. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Stres katsayım artıyor, akşama tavanı görür herhalde. Hiçbir yere sığamıyorum.. Korkuyorum, aklımdan geçen ihtimaller canımı sıkıyor. İnşallah mühim birşey değildir, "yoksa" sını düşünmek istemiyorum artık... Yarın, yarın gözümde büyüyor.. Hayırlısı olsun inşallah....

9. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    İçim bir parça rahatladı ama tam anlamıyla rahatlamış değil. "ya yanılıyorlarsa, ya başka bir şeye dönerse" düşünmekten kendimi alamıyorum.. Takibini sıkı yapmam gerekiyor, ipin ucunu kaçırmamalıyım....

10. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Zamanında aman ablacım iyi düşündün mü, yanlış yapmayasın demiştim.. Sakalımız yokki sözümüzün hükmü olsun.... Şimdi de ortalığı içinden çıkılmaz hale getirip....... offf be kardeşim off ya.. Neyse gün ola hayır ola inşallah..

Sayfayı Paylaş