1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

kararsızım?

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve haticee tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. haticee

haticee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    çankırı
    Banka:
    0 ÇTL
    mrb hocam
    benimde her genç kızda oldugu gibi sivilve problemım var
    dün cildiyeye gittım kan tahlili yaptı zoretanin diye bi hap verdi
    6 ay kullancakmısım recetesinden yan etkilerini okudum biraz fazla gibi
    hastanede bi kagıt imzalattılar heralde ilacı alacagıma dair
    kullanmaya baslayalı 2 gün oldu
    ama ben kararsız kaldım kullanmasam mı dıye
    acaba bi zararı olmurmu?

şimdiden tsk.ederim

2. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba. Söylediğiniz gibi ilacın yan etkileri biraz fazla. Akne vücut hormonlarındaki dönemsel bir dengesizlikten dolayı çıkıyor çoğunlukla. Bazen tedavisiz geçebildiği gibi bazen de uzunca bir tedavi gerektirebiliyor. Benim kişisel görüşüm şöyle... Öncelikle lokal (kremler) denenmeli olmadı ağızdan antibiotik tedavi yine olmaz ise söylediğiniz ilaç doktor kontrolunda ve düzenli kan tetkikleri yapılarak kullanılmalı. Ayrıca bahsettiğiniz ilacın aynı etken maddesini içeren krem de var. Ben birkaç kez önerdim fena da değil sonuçlar. Şimdi doktor önermişse benim kullanma demem etik olmaz. Sanırım yan etkileri konusunda sizi bilgilendirmiştir ve ilacı kullanmaya beraber karar vermişsinizdir.

Sayfayı Paylaş