1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Karısına Özendi Başına Gelmeyen Kalmadı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve -araz- tarafından 14 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Daily Mirror'ın haberine göre, Polonya'nın Elbag kentinde yaşayan 32 yaşındaki Tomasz Paczkowski, evde kaldığı bir gün eşi Lila'ya yardımcı olmak için ütü yapmaya karar verdi.

ÜTÜYE BAŞLADI AMA...

Hem televizyondaki boks maçını seyredip hem de ütü yapmak üzere ütü masasını televizyonun karşısına yerleştiren Paczkowski, keyfini daha da artırmak için kendine bir de bira açtıktan sonra ütüye başladı.

CEP TELEFONU ÇALDI

Kendini boks maçına iyice kaptıran Paczkowski, bir ara cep telefonunun çalması üzerine, telefon diye dalgınlıkla elindeki kızgın ütüyü kulağına götürünce olanlar oldu.

Bir anda acıyla bağırmaya başlayan dalgın kocanın sol kulağıyla sol yanağında üçüncü derece yanıklar meydana geldi.

"BEN NİYE BECEREMEDİM, ANLAMADIM"

Kaldırıldığı hastanede yüzü sarılan Paczkowski, "Karım aynı anda hem ütü yapıp hem de başka şeylerle ilgilenebiliyor. Ben niye beceremedim, anlamadım" dedi.​

Sayfayı Paylaş