1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kartal'a "one minute" eziyeti!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Suskun tarafından 2 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda dün akşam Maccabi Tel Aviv'i 3-2 yenen Beşiktaş'ta dönüşte İsrailli yetkililerin zorluk çıkarması nedeniyle sinirler gerildi.

Türkiye'ye dönmek için havaalanında bulunan Beşiktaş kafilesinin saatlerdir bekletildiği öğrenildi.

İsrail'deki havaalanında bekleyenler arasında bulunan Fotomaç Gazetesi Yazarı Turgay Demir, "İsrail işkencesi"ni canlı telefon bağlantısıyla A Haber'e anlattı.

İşte Turgay Demir'in açıklaması:

"BEŞİKTAŞ'IN KRAMPONLARINI TEK TEK SAYIYORLAR"

Beşiktaş bu İsrail takımına Türkiye'de VİP uygulaması yaptı. Yani bunların Türkiye'ye rahat girip çıkabilmeleri için ülkemizin kuralları bile çiğnendi. Girişte ne Beşiktaş'a ne biz basın mensuplarına hiçbir şey yapılmadı. Fakat çıkarken Türk pasaportu olan herkesi, yöneticiler hariç ortalama 40 dakika beklettiler. Çünkü yöneticilere İsrail Federasyonu'ndan birisi yardımcı oldu ve 'Ben yardımcı olmazsam 2-3 saatte geçemezsiniz' dedi. Bununla birlikte Beşiktaş'ın malzemecileri yaklaşık 45 dakikadır gümrükte bekliyor. Yanımda şu anda Beşiktaş yöneticileri Ertunç Soğancıoğlu ve Fahrettin Curoğlu da var, onlarla da bu konuyu konuşuyoruz. Çok net söylüyorum; Beşiktaş'ın kramponlarını sayıyorlar tek tek, acaba eksik var mı, bir tanesi düştü mü, düştüyse başımıza bir iş alır mıyız diye. 5 tane soruları var; Kudüs'e gittiniz mi, kaç kişi geldiniz, niye geldiniz? Bu soruları size değişik 8 kişi en az 3'er kere soruyor. Beşiktaşlı yöneticilerden Ertunç Soğancıoğlu "Biz size böyle bir şey yapmadık, VİP ağırladık" deyin bunun üzerine en azından yöneticilere daha düzgün davrandılar ve onlar 8-10 dakikada geçtiler. Futbolculara şimdi aynı şeyi yapmamaları için uğraşıyorlar ama İsrail hakikaten çok ayıp etti. Dertleri nedir bilmiyorum ama Türk pasaportunu gördükten sonra bizi hemen ayırdılar kenara. Onlar burada ne Beşiktaş markası tanıyorlar ve Türkiye tanıyorlar. Kramponları tek tek sayana kadar gümrükte oyalıyorlar bizleri.

"SORU SORDUĞUMUZ YETKİLİLER, BİZE 'ONE MINUTE' DİYOR VE GİDİYORLAR"

Sizi bekletirken bir tek açıklama yapmıyorlar. "Size yardımcı olacağız, bekleyin one minute" diyip gidiyor yanımıza gelen her kişi.

Malzemecileri bekliyoruz, özel uçak olsa da uçağın kalkmasına 35 dakika kaldı. Onlar henüz gelmediler. Beşiktaş yöneticileri, "Biz bunların ne malzemicisini ne bilmem neyini hiçbir şekilde uğraştırmadık. Bizi karşılarken bunlar da uğraştırmadılar çünkü yanımızda UEFA gözlemcisi vardı. Ama şimdi çıkışta sözde İsrail Federasyonu devreye girdiği için yöneticilere kolaylık gösterdiler ama Beşiktaş'ın malzemecileri hala içeride" diyorlar.

"İSRAİL ZULMÜNÜ YAŞADIK"

Sayın başbakanın, kendi başbakanlarını ezmesini acaba bizden mi çıkartıyorlar? Çünkü 7-8 değişik kişi aynı soruları defalarca sorarken sürekli 'One minute! Bekleyin geleceğim' diyor ve giden de gelmiyor. Başka biri geliyor, aynı soruları soruyor o da 'Bekleyin geleceğim' diyor. Ben bir ara isyan noktasına gelip patlayınca 'Bizden ne istiyorsunuz, ülkemize gideceğiz' deyince burada bir yetkili beni agresif davrandığım için ayrıca bir muameleye tabi tutmaya çalıştılar. 'Ben ülkeme gidiyorum, Kudüs'e gidip gitmediğimi soruyorsunuz 10 defadır. Kudüs'e gitmek de suç değil. Suçsa söyleyin bir daha geldiğimizde gitmeyiz' dedim. Yani tek kelimeyle bir İsrail zulmü yaşadık burada. Sinirlerimiz de harap oldu.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.324
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.714 ÇTL
    Eh bu kadar yalakalığın sonunda başka muamale beklenmezdi. İsrail takımı geldiğinde krallar gibi karşılamış hoşgörü sınırlarını sonuna kadar kullanmıştık. Aynı şey Ermenistan'la aramızda defaatle yaşandı, neden bunlara dişe-diş muamele yapmayız hiç anlamamışımdır. Bu kafayla daha çoook böyle muamelelerle karşılaşırız biz.

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Eeee zavallıların her platformda kuyruk acıları var.Zavallılar kendilerini ancak böyle tatmin ediyor.Zavallılar.

4. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Demek ki çok pis koymuş .Hazımsızlık böyle bir şey olsa gerek :)

5. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL
    her şey bi tarafa en sonundaki gol harikaydı uzatma dakikasında savunmayı yok ederek direk kaleye ....

israile verilmiş adeta bir cümle gibi sonunuz bu biz türküz ..

6. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    İsrail'in Kirli Tarihini çok çabuk unutmuş,kendilerinin sloganlaştırdığı "Bir daha asla" cümlesinin tam zamanıdır.

7. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Sövecem değmeyecek..
    Sövmeyecem bu sefer de kendimi tutamıyorum..
    Bir foto ile duygularımı belirtmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş