1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kartal'da Tatil Bitti

Konusu 'Beşiktaş' forumundadır ve BeReNN tarafından 2 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenör Roland Koch'un yönetiminde gerçekleşen antrenmana izinli olan İbrahim Toraman'ın yanı sıra sakatlığı devam eden Mustafa Pektemek katılmadı. Tedavisi tamalanan Guti ise takımla antrenmanlara başladı
    Antrenmanın ilk bölümünde yaklaşık 1 saat salonda ağırlık ve kuvvet çalışmaları yapan Siyah Beyazlı oyuncular, ikinci bölümde sahaya çıktı. Bir süre istasyon çalışmaları üzerinde duran takım, ilerleyen bölümlerde pas, alan daraltma ve şut çalışmaları yaptı. Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi.

İki buçuk saat süren antrenmanda antrenör Koch'un oyuncularına özellikle takım halinde savunma ve hücum yaptırmaya yönelik çalışmaları dikkat çekti.

Öte yandan Beşiktaş'ın Avusturya'da yaptığı hazırlık kampında sakatlanan ve geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Ersan Gülüm, bugün yapılan antrenman sırasında bir süre takım arkadaşlarını izledi. Ersan, antrenman sırasında basın mensupları ile yaptığı kısa sohbette moralinin her geçen gün daha düzeldiğini ve yeniden sahalara dönmek için sabırsızlandığını söyledi. Ersan ayrıca ayrı bölgeden ikinci kez sakatlık yaşamasının kendisinde bir tedirginlik yaratmadığını dile getirdi.

Genç futbocu konu ile ilgili olarak şunları söyledi;
    "Tabii ki aynı bölgeden ikinci kez ciddi sakatlık yaşamak beni çok üzdü. Ancak yapacak bir şey yok. Ameliyat oldum ve fizik tedaviye başladım. Yeniden bir tedavi sürecine gireceğim. Ben aynı sakatlığı ikinci kez geçirdiğim için tedirgin değilim. Bana hazır olduğumu söylerlerse sahaya çıktığım zaman hiç bir tedirginlik yaşamadan futbolumu oynamaya çalışırım. Yeniden sakatlanacağımı düşünerek kendimi korumaya çalışmam. Umarım tedavim en kısa sürede biter ve takımıma katkı sağlamaya başlarım."

Bu arada Beşiktaş yeni sezon hazırlıkları için 4 Ağustos tarihinde Hollanda'nın Tegelen kasabasına gidecek. 10 Ağustos tarihine kadar burada kalacak olan Siyah-beyazlı ekip bu sürede iki hazırlık maçı yapacak.

Beşiktaş bu akşam saat 18.00'de basına kapalı yapacağı antrenman ile hazırlıklarına devam edecek.

Sayfayı Paylaş