Kaş Nasıl Alınır?

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
KAŞ NASIL ALINIR?

Kaş Nasıl alınır; Kaş denildiği zaman kişinin öyle olmasa bile karakterini yansıtır. Kaş alma bu yönde çok önemlidir. Kalın kaşlar masumiyeti yansıtırken ince kaşlar çekiciliği kalkık kaşlar seksi görünümü yay kaşlar asaleti yansıtabilir. Sinirli ya da sakin görüntü oluşturmanızı kaşlar sağlar.

Birkaç işlemle gözü kaldırmak mümkündür. Güzellikleriyle ünlü bir çok artist kaşlarıyla ön plana çıkmışlardır. Bunların başında Cindy Crawford, Brooke Shields ve Joan Crawford.


Kaş Alımında Cımbız

Kaşlarınızı kaş fırçası ile ya da bitmiş rimelinizle tarayın. Daha sonra alınacak bölgeye göre

İnce uçlu küçük; Tam büyümemiş kaşlar ve ince kıllar için ideal cımbızdır.
Eğimli uç; Kalın ya da ince tüylerinizi almak da iki yönde de kullanabilirsiniz.
Düz uçlu en iyi; Belirginleşen ve gözle görünen kalın kılları almada ve aynı anda çoklu kaş alımında kullanılır.


Asla Kaşlarınızın Üst Kısımlarını Almayın

Bunu kim demişse yanlış söylemiş kaş üst bölgede yoğunlaştıysa ve görünüm kötü ise kaş alınır. Tüylü bir yüze makyaj yapmak hem kötü görünür hem de yapılan makyajın çok da anlamı olmaz. Kaşlarınızı iyi görüntü hangi alanda ise o bölgedeki tüyleri alın.


Kaş Alımında Teknik

Kaşlarınızın doğal görünümünü oluşturmak için kaşlarınızı dışarı ve yukarı doğru kaş fırçası ile tarayın. Kaşınızın şeklini yay gibi yapmak için cımbızla alın canınız yandığında buzla kompres yapın. Eğer kaşlarınıza şekil vermekte kararsızsanız istediğiniz kaşın resmini bulun ve kaşınızın olduğu yere koyup aynadan bakın uygunsa o resime bakarak kaşlarınızı o doğrultuda kırmadan alın.


Güzel Kaşların Sırrı

Kaşlar yumuşak pudra yardımı ve yumuşak bir kalemle doldurulduğunda çok güzel görünürler. İdeal kaş biçimi ne çok ince nede çok kalın olanıdır. İlk kez kaşlarınızı alacaksanız kendiniz almayın ideal şeklini kaş almada güvendiğiniz bir güzellik merkezine gidin. Işıklı ortamda kaş her zaman daha doğru alınır. Kaşlarınızın rengi olmasını istediğinizden koyu ise far yardımı ile rengini açabilirsiniz.
 
Düzenleyen yönetici:
Top