Kaspersky 2010 Trial Reset – Regedit ile kolay aktivasyon

Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,718
Beğeniler
8,973
Takım
GALATASARAY
#1
Kaspersky sürümlerinin deneme süresini resetlemek için yazdığım BURADAKİ program, Kaspersky 2010 versiyonunda regedite yazılan kayıt konumları değiştiği için artık işe yaramıyor. Kaspersky 2010 sürümünde kullanıcıların en çok zorlandıkları olay aktivasyon süresini resetlemek. İşte bu olayı regedit'te sadece bir kayıt değiştirerek halledebiliyoruz. Şimdi bu işlemi nasıl yapabileceğimizi öğrenelim.

[ Not: Yakın zamanda bu olayı otomatik olarak gerçekleştiren bir program yazılacak ]

* Kaspersky 2010 sürümünün “Kendini Koruma” özelliğini devre dışı bırakın. Eğer programın kendini koruma özelliğini devre dışı bırakmayı bilmiyorsanız alttaki konuyu inceleyin.

http://www.cerezforum.com/internet/50228-kaspersky-2010-kendini-korumayi-devre-disi-birakma.html

* Kasspersky 2010 programını tamamen kapatın.

* Başlat > Çalıştır iletişim kutusunu açıp "regedit" yazın ve Kayıt Defteri'ni açın.

* HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Kaspersky Lab > protected > AVP9 > environment yolunu izleyin. Açılan bölümde PCID değerine çift tıklayın ve "Değer verisi" alanındaki son 3 karakteri değiştirin. (Büyük harflerle – harf yerine hafr, rakam yerine rakam yazın – Alttaki resim)* Kayıt defterini kapatın.

* Kapersky'yi başlatın zaten Deneme Sürümünü aktif etmek için ekran aktif olacaktır. Ekran otomatik olarak açılmasa da saatin yanındaki Kaspersky simgesine ters tıklayıp "Etkinleştirme..." seçin ve deneme sürümünü aktif edebilirsiniz.

* Son olarak programın kendini koruma özelliğini de aktif edin.

Hayırlı olsun 30 günlük deneme sürümünüz hazır…

Not: Alıntılarda lütfen kaynak belirtin...
 

Benzer konular

Top