1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaspersky Trial Reset Türkçe - Reg Kayıt Silici

Konusu 'e-cozum.net / Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.343
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.760 ÇTL
    Kaspersky 2010 sürümü için yeni program kodladım. Alttaki linkten indirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Not: Program Kaspersky 2010 sürümünde çalışmaktadır. Diğer alt versiyonlardan 6x, 7x versiyonlarında test edildi ancak 8x ve 9x sürümlerin denenme yapılmadı. Muhtemelen tüm sürümlere çalışacaktır.

Biliyorsunuz Kaspersky deneme sürümü olarak 30 günlük bir süre veriyor. Bu süre sonunda Regedit kayıtlarından bazı kayıtların silinerek tekrar deneme süresi olan 30 günlük süreyi tekrar başlatmak gerekiyor.

Regedit bilgisayarın kalbidir ve hata yapmanız durumunda işletim sisteminiz açılmaz hale gelebilir. İşte bununla uğraşmak istemeyen kullanıcılar için Regedit’teki ilgili kayıtları silen küçük bir program hazırladım. Programı kendi ihtiyacım için hazırlamıştım ve sürekli kullanıyorum.

Programın tek yaptığı şey Regedit’teki Kaspersky dizinlerini temizlemektir. Şu an sadece Kaspersky 6.x, 7.x ve 10.x versiyonlarında[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] kullanabilirsiniz. Tüm windows sürümlerinde çalışmaktadır. (Vista’da ters klip yapıp yönetici olarak çalıştırın) Exe formatında olup kuruluma gerek yoktur.

Programı kullanmak yerine [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] anlatıldığı gibi kayıtları manuel olarakta silebilirsiniz. Zaten programın yaptığı tek işlem ilgili linkte anlatılan işlemi otomatik yapmak.

Çalıştırma.
    1. Kaspersky’yi kapatın.
    2. Program arayüzündeki ilgili butona tıklayarak ilgili Regedit kayıtlarını silin.
    3. Kaspersky’yi tekrar başlatarak deneme sürümünü aktive edin.
    Böylece programı sınırsız olarak 30 gün kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için 30 günün dolmasını beklemeye gerek yok. İstediğiniz zaman çalıştırıp süreyi resetleyebilirsiniz.

Not: Program kesinlikle Regedit’te herhangi bir hataya neden olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...

Boyut: 168 KB

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. realist-1974

realist-1974 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bunda tam 4 tane virüs var

3. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.343
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.760 ÇTL
    Üzülerek söylüyorum ki haklısın.

Kaspersky birkaç gün deaktif kalmıştı ve o dönemde yazmıştım bunu. Temizlendi yenilendi güncellendi :) Güvenle indirebilirsiniz.

4. osdican

osdican Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    çok güzel saol

5. baran_1990

baran_1990 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    8 inide yapsanız iyi olur

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.343
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.760 ÇTL
    Program güncellenmiş olup Kaspersky 2010 versiyonunda da sorunsuz çalışmaktadır. Şu ana kadar test edilen 6.x, 7.x ve 10.x versiyonları dışında 8.x ve 9.x versiyonlarında deneme şansım olmadı ancak çalışacağını umuyuprum. Test eden olursa başlık altında durumu bildirebilirler.

Tüm windows versiyonlarında da çalışıyor. Ancak Vista işletim sisteminde ters klik yapıp yönetici olarak çalıştırmanız gerek.

7. olderking

olderking Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    tesekkürlerrrrrrrr

8. stoic

stoic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    ya süpersin YoRuMSuZ millet key ararken sen kesin çözüm yapmışsın :))))

9. bymto

bymto Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    denedim ve oldu virüste yok süpersin kardeşim...................

10. asert

asert Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    windoes 7 de işe yaramıyor maalesef..K.İ.S 9.0.0.736 versiyonum

Sayfayı Paylaş