1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kavga ettiği kız arkadaşının evini yaktı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve KynrcL tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. KynrcL

KynrcL Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    meslegim yok sadece Dil biliyorum :)
    Banka:
    0 ÇTL
    Kayseri'den Manisa'nın Salihli İlçesi'nde yaşayan kız arkadaşı 18 yaşındaki R.C.'yi ziyarete gelen 21 yaşındaki M.K., henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmanın ardından evi ateşe verdi.

ÖNCE KENDİNİ YARALADI SONRA EVİ ATEŞE VERDİ
    Olay, Salihli İlçesi Güneş Mahallesi'ndeki Güneş Apartmanı'nın zemin katındaki dairede bugün öğlen saatlerinde meydana geldi. Kayseri'de yaşayan M.K., ziyaret için kız arkadaşı R.C.?nin yanına geldi. Ailesinin evde olmadığı sırada R.C., henüz bilinmeyen bir nedenle M.K. ile kapının önünde tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine içeri giren M.K., eline geçirdiği bıçakla kendine zarar verdi, bu sırada genç kız kaçıp kendini kurtardı. Öfkeden çılgına dönen M.K., ardından evi ateşe verdi. Genç kız çığlık atıp komşularından yardım istedi, çevredekiler de durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
    Alevlerin arasında kalan M.K., itfaiye ekipleri ve çevredekiler tarafından kurtarıldı. Yaralı genç ambulansla Salihli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin ardından da Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yangını gören bazı mahalle sakinleri fenalaştı.

VATANDAŞLAR YANGINDAN ETKİLENDİ
    Yangına müdahale eden bir mahalle sakini ile bir itfaiye eri dumandan etkilendi. İki kişiye olay yerinde oksijen tedaviyi uygulandı. Yangın söndürülürken, korku dolu anlar yaşayan R.C., üzerindeki şoku atlattıktan sonra ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    bir cocuk yüzünden kavga etmislerdir kesin :P :D

3. KynrcL

KynrcL Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    meslegim yok sadece Dil biliyorum :)
    Banka:
    0 ÇTL
    bence ergen tribi yaşlar onu gösteriyor :)

4. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.802
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    742 ÇTL
    kızlarsa kavganın kahramanları ot çöp tür sebebi.. :D her türlü saçma ve basit nedenler olabilir.. :P

5. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.802
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    742 ÇTL
    dedim ama nasıl okuduysam.. :P kız arkadaşı diyo.. :) neyse ben yorumlamadan geçim .. :P

Sayfayı Paylaş