1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaynaştırma Eğitim Kılavuzu (Yönetici - Öğretmen - Aile)

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 28 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Yönetici, öğretmen ve aileler için MEB Özel Eğitim Rehberlik ve Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan okullarda kaynaştırma eğitimi kılavuzunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Kılavuzda kaynaştırma eğitimin neden, nasıl, niçin yapıldığı konusunda açıklayıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

"Kaynaştırma Eğitimi, Normalleştirme, hafif düzeyde zihinsel engelliler ile diğer özel eğitim gerektiren bireylerin toplumda yetersizliği bulunmayan bireylerin yararlandığı hak ve imkânlardan eşit biçimde ve düzeyde yararlanmasına fırsat yaratacak şartların hazırlanması anlamına gelmektedir."

Kılavuzda Özel Eğitim Hizmetleri, Engelli Birey, Kaynaştırma Eğitim Süreci, Eğitim Kademelerinde Kaynaştırma, Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı, Aile Eğitimi konularında detaylı bilgiler verilmektedir.

Dosya Türü: PDF
    [ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

Sayfayı Paylaş