1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaza geliyorum dedi...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.939 ÇTL
    Evet maalesef dün tanık olduğum bir kaza geliyorum dedi... Cadde üzerinde yürüyordum... Ters istikametten gelen bir iş makinesi pek düzgün seyir halinde değildi. Bu durumu karşı yoldan fark ettim. Bu nasıl bir sürücü diye kendi kendime söylendim... Arkasından araçlar gelmekte idi... Hemen arkasında bir minibüs vardı. Minibüsü kullanan kişi iş makinesi sürücüsüne dikkatli olması gerektiği ikazını yaparken el işaretleriyle... Bir anda ortalık karıştı ve kulakları sağar eden bir ses duyuldu... Minibüs ve iş makinesi seyir halinde iken el kol hareketleriyle bir birini ikaz ederken, minibüsün arkasından gelmekte olan bir araç minibüse çarptı... Ama ne çarpma... Minibüsün arka köşesinden çarpınca çarpmanın etkisiyle minibüs bir sağa bir sola savrulup biraz ilerde durabildi, arkadaki araç vurduğu yerde kaldı, ön takım iptal, iki hava yastığı da patlamıştı... Araç pert olmuştu... Kazaya sebep olan iş makinesi olay yerinden hızla kaçarken, olaya şahit olanlar olay yerine koştuk... Ve baktım ki, kazayı yapanlar, çarpan ve çarpılan arkadaş... İki tarafta bir birini tanıyordu... Hemen yolu araç trafiğine açtık... Gerekli önlemleri aldıktan sonra başladık kritik yapmaya... Hemen gerekli işlemler yapıldı... Kimsenin burnu kanamamıştı... Şükür... Maddi hasarlı bir kaza... İşin enteresan kısmı ise şu ; Çarpılan minibüsteki arkadaşım, alt yoldan gidecektim, bir anda bu caddeye yöneldim dedi. Diğer çarpan arkadaş ise bir hastanede sunum yaptığını sunumdan sonra bir doktor arkadaşının yemek teklifini kabul etmediğini, üzerine alt yol kalabalık üst cadde tenhadır diyerek bu yola saptığını anlattı... Ve ne ilginç ki, bende her zaman yürüdüğüm yoldan değil de o yolu tercih etmiştim o gün. Biraz dinlenmek için civardaki bir parkta oturup dinlendim... Ve tam yola koyulmuşken böyle bir manzarayla karşılaştım... Uzun süredir görmediğim arkadaşlarımı böyle görmek varmış... Ama en elimi kaza geliyorum dedi... Ve bir çok kişi bu kazayı naklen çıplak gözlerle izledi... ALLAH kazalardan belalardan korusun hepimizi... ( AMİN ) Kazasız bir yaşam ümidiyle sen ve şen kalın. EMİ.

Sayfayı Paylaş