1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

kedi.....

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.549
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.974 ÇTL
    Souktan büzüşmüş, açlıktan yoldan her geçene miyavlayan, bir serserinin gazabına uğramış ayağı topal..... Ah kedicik zavallı kedicik, helede şu kış gününde ne acı..İşte hayat, insanda yemek içmek, ısınmak, serinlemek ister, hayvanlar da..... Çekilen acılar da bir noktada ortak, sevinçlerde....Miyav miyav miyavlarken bir taraftan yeni yüzler arıyordu medet umarcasına.. İyice kar da bastırmıştı lapa lapa.. Güzel bir manzaranın içinde boyası kabarmış bir resim gibi eğreti duruyordu tam da karşım da.. Gel pisi pisi gel sana yemek vereyim.. Gel... Biraz ürkek biraz temkinli yaklaştı cama doğru, uzattım hazırladığım tabağı.. Nasılda acıkmış ne olduğuna bile aldırmadan girişti yemeğe.. Ah canım benimmmm... Baktım kenarda bir de kutu var hemen onuda ona yuva yapayım dedim.... Evet şimdi oldu biraz daha sıcak olur sanırım en azından terk edene kadar buraları yuva bellesin istedim.... Şimdi gönlüm biraz daha razı, mışıl mışıl uykuya daldı karnı doyunca kedicik... Ne kötü açlıktan bile uyunmuyor.... Tok oluncada mışıl mışıl....Ah ah... Belki sürüyle böyle çaresiz insan ve hayvan var.. Hepsini göremesekte hepsine el uzatamasakta, gördüğümüz ve gücümüz olduğu kadar duyarlı olmak olabilmek, ne güzel.......Gel pisi, pisi pisi.......... Sen ve şen kalın.... EMİ........

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Küçücük bir olay, küçücük bir duygu seli... Güzel sözcüklerle buluşunca okunası bir yazı çıkmış ortaya. Kaleminize sağlık hocam...

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.549
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.974 ÇTL
    Çok teşekkür ederim hem yorumun için hem hediyen için...... Hediye verenin çok olsun..

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.420
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    814 ÇTL
    Gel pisi, pisi pisi.......... Sen ve şen kalın.... EMİ........ cok guzel bir yazı emeginize saglik.

Sayfayı Paylaş