1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kediler

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve Papatya tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.813
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    3.151 ÇTL

Çok sevdiğim 2 hayvandan birincisi o. Yumoş yumoş tüyleri, o masum masum bakışları, miyavlaması.
    Küçücük bi bebek hissi uyandırıyorlar bende nedense.
    Çok kurnazlar aynı zamanda :P
    Çok sevimli varlıklar. Tek dileğim günün birinde kedi sahibi olabilmek. :rolleyes:

2. arz-ı hal

arz-ı hal şşşşştttttttt Özel üye

Beğenileri:
    552
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    artık sadece eş ve anne
    Yer:
    Beşitaş'ın tam ortası
    Banka:
    278 ÇTL
    sülümanım benim.foruma fotoğraflarını koymuştum bir ara...çok özlüyorum,minik ve sülümanı,diğerlerine arkadaşıma verdim :(

ayrıca son günlerin trendi kedi canını yerimi unutmamak lazım,şiddetle karşıyım bu cümleye !!!

3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ AdminE

Beğenileri:
    7.695
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    692 ÇTL
    kedi=ben
    en büyük tutkum, çocukluğumdaki gözyaşlarımın tek sebepleri bu asil hayvanlar...
    her birini bakışlarında ayrı bir umarsızlık, hayatı bo vermişlik görürüm sanki.
    bi tanedir onlar yaaa yerim ben onları....

Papatya bunu beğendi.
  4. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    536 ÇTL
    Ben onların vahşi türlerine korkuyla beslenmiş bir hayranlık duyuyorum.

5. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.877
    Ödül Puanları:
    9.080
    Banka:
    815 ÇTL
    çok şeker deyip dokunamadığım tek canlı.. :) çok sevecenler iki ilgiyle sevgi pıtırcığına dönüp sokulmaları çok güzel uzaktan bakınca.. :)

6. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.307
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    1.031 ÇTL
    Eskiden bu derece yakın münasebetlerim olmamıştı kendileriyle, sonra Şaşkın isminde bir kediyle tanıştım ve kedilere bakış açım değişti. Sahibinin dediğine göre bana bu hafif obez, dünya tatlısı Şaşkın Bey aşıkmış bana. Beni görünce patisiyle garip hareketler yapmaya başlıyor, bir triplere giriyor.. Geliyor dibimde dolanıyor, sürtünüyor, eşyalarımı sahipleniyor ama asssla kendini sevdirmiyor. Aynı ben :D

Bir yerde okumuştum, kediler insanları "büyük kediler" olarak görürmüş. Farklı bir tür olarak düşünmezlermiş. Nankör olarak düşünmemek lazım o yüzden kedileri. Bir de insanların enerjisini hissederlermiş. Kötü enerjiyi sizden alıp kendi üzerlerine çekerlermiş, ne kadar doğru bilemem..
    Mite alerjim olmasa evde beslemek isterdim; temiz, asil, çok sempatik hayvanlar bence :)
    Bir de rütbemde kullandığım Schrödinger'in Kedisi var ama onun konuyla alakası yok tabi :D

Papatya ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş