1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kediotunun faydaları (tecrübelerimle)

Konusu 'Alternatif Tıp' forumundadır ve dderya tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.514
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    217 ÇTL
    1-2 yıl önce Dukan Diyeti kitabını okurken, kediotunun moral bozukluğuna ve mutsuzluğa ilaç olduğunu ögrenmiştim. Pek fazla ciddiye de almadım, bir ot mu düzeltecek moralimi?

yakın zamanda da psikiyatri uzmanı Kemal Sayar'ın konuk olduğu bir programı dinliyordum. O da kediotundan bahsetti..
    birçok psikolog ve psikiyatrist danışanlarına bunu öneriyormuş.
    ve ben de denedim tabii, eksik kalır mıyım?

aktara gidiyorsunuz.
    Kamış benzeri görünüme sahip olan kurutulmuş kediotunu alıp, cezvede bir bardak suyla kaynattıktan sonra demlenmeye bırakıyorsunuz.

kediotu çayınız hazır.
    Rahatsız edici bir tadı yoktur, rahatlıkla içiyorsunuz.
    pozitif enerjinin adım adım geldiğini hissedebilirsiniz.
    Sınav stresi, ya da belli bir şeye üzülüp kafanızı takıyorsanız, bu çay inanılmaz rahatlatır.
    Uykusuzluga da iyi gelirmiş ama ben henüz o etkisini göremedim.
    yani şiddetle tavsiye ediyorum , bana çook iyi geldi...

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.830 ÇTL
    Test edilmiş ve sonuçları yaşanılarak anlatılmış demek. Kediotu en kısa zamanda denenmek üzere not alınmıştır. :D

dderya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş