1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kehanette char satan var mı ?

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Luine tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Luine

Luine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Beyler kehanette karakter arıyorum takas yapacak varsa da uyar bana. Her türlü karakter tekliflerine açığım. Ayrıca bıraktığım metin2 den de kehanet karakteri karşılığında karakter verebilirim. Artık pek işim olmaz metin2 ile falan

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Ziyaretçi

Kehanette satılık çar bulursan bana da haber ver. millet nasıl abandıysa oyuna başlayan bırakmıyor arkadaş.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. elderlyhalil

elderlyhalil Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Angrybird kardeş selam ben de senin gibi metin2 oynuyodum kafede ama bıraktım bu hileler yüzünden. şimdi kehanete başladık kafedeki arkilerle hiç hile yok ve çok güzel kasınıyoz oyunda. gmler her hafta canlı yayında etkinlikler yapıyor çok zefli oluyo. ondan dolayı bence satın almak yerine kendi çarını kasmasya başla : )

4. gamenoob

gamenoob Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    sonunda bende başladım 35 oldum yeni yama geldi bugün savaş alanları uhteşem.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Ziyaretçi

oyun adam gibi yönetilmiyo bir event yaptılar %30 sentez herkes +12 yaptı. arkadan gelenler asla onlara yetişemedi. adam işe gidiyor bi bakıyo geldiğinde millet sentez yapmıs. normal artı basma cok zor en fazla +8 görürsün 100den fazla büyülemen gider. 5 tane büyüleme 4500 KNT yani 4.5 tl. taş basarsın taş yanar. sentez basarsın +7 iken +6ya düşer başarısız olma durumunda. oyun parası kasmak cok zor. para yatırıp item satarsın kralsan. 2-3 milyar yatıranlar var şaka gibi. playerliğin bi fayda etmiyor. joygame'nin olaya sadece para olarak gördüğü bir oyundur. ki bakınız son silah oyunu para etmediğinden kapandı. bunda para ile item alman gerekiyor sürekli. ama çar satımı yasak gerçek para ile bişey satmak yasak :)

Sayfayı Paylaş