1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kehanette yeni kasacak oyuncu aranıyor

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Favole tarafından 15 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Favole

Favole Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    selam beyler yeni karakter kasıcam zindanlarda beraber kasabileceğim adam arıyorum, yeni karakter kasacak ya da yeni başlayacak birileri varsa buradan bana ulaşabilir gelin beraber başlayalım

2. alidayi

alidayi Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Bende yeni başladım karakter adım josey tanışmak istersen oyun içerisinden pm ni bekliyorum.

3. Jumanjie

Jumanjie Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    kardeş merhaba oyun içerisinde sovero meydanına gidebilirsin sağ üst köşede bulunan tuşa basarak ben hep zindan görevlerimi orada tanıştığım diğer oyuncularla yaptım sana da tavsiye ederim.

4. Jumanjie

Jumanjie Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Loncamıza alım vardır arkadaşlar oyuna başlayacak birileri varsa oyun içerisinden Jumanjie ismine ulaşabilirler.

5. elderlyhalil

elderlyhalil Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    kardeş ben sana pm attım ona bakarsan iyi olur bir kaç arkadaş gelmek isteriz loncana : )

Sayfayı Paylaş