1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Kenan Imirzalıoğlu, Sinem Kobal'ı Istedi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 4 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL

Sinem Kobal ile Aralık 2014'den beri birlikte olduğu Kenan İmirzalıoğlu geçen Eylül'de evlilik kararı almıştı.

10 aydır birlikte olan çift, 1 hafta önce ailelerini bir araya getirdi. Sinem Kobal'ın, Boğaz'daki evinde gerçekleşen yemek 'kız isteme' töreni gibiydi.

"SEVİYORUM, AŞIĞIM"

Kenan İmirzalıoğlu yakın çevresine 'Ailelerimiz de çok iyi anlaştı. Nikahın bir an evvel olmasını istiyorum. Çünkü Sinem'i çok seviyorum, aşığım' dedi.

SİNEM'İN İŞ TEMPOSU YOĞUN

Kenan İmirzalıoğlu, 'Karadayı'nın ardından dizilere bu yıl ara verecek. Sinem Kobal'ın ise iş temposu bu sezon daha yoğun. Kobal, 'Analar ve Anneler' dizisiyle ekrana gelecek. Bu sebeple çiftin bahara doğru evleneceği konuşuluyor. Sinem Kobal'ın Barcelona'da oynayan futbolcu Arda Turan ile 4 yıl aşk yaşamıştı.

Alıntıdır.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.778
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    375 ÇTL
    Şu haberlerde son cümleler gereksiz oluyor..yeni bir hayattan söz ederken eski sevgiliden bahsetmenin anlamı ne..

Papatya bunu beğendi.
  3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL