1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kenan Vural'ın Yeni Albümünden Yeni Klip: Fark Eder Mi?

Konusu 'Müzik' forumundadır ve 'katniss' tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    Yüksek Sadakat grubundan ayrıldıktan sonra solo albümünü çıkaran Kenan Vural, albümünün ilk klibini Jehan Barbur ile söylediği "Fark Eder Mi?" şarkısına çekti. Albümde toplam 11 şarkı var.Kenan Vural ALEM DÜNYA albümü için şunları söylüyor: "Sesimi bizim hitap ettiğimiz çoğunluk yıllar içinde tanıdı. Bu albümün benim için güzelliği bu defa beni dinleyiciye sesim dışında nasıl bir müzik adamı olduğumu da anlatacak olması. Şarkı sözlerim dünyaya bakışıma ve ruh halime ışık tutuyor. Bestelerim bugüne kadar beslendiğim bütün tarzlardan izler taşıyor. Bu bakımdan bu albüm benim müzikal kimliğimi tanımladığı için çok önemli. Ben ve ekip de bu tanımı doğru bir çerçeveye oturttuğumuzu düşünüyoruz."

Sayfayı Paylaş