Kendi Acısını Unuttu

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


Kayseri'de çekilen bir fotoğraf anne olmanın ne kadar kutsal bir duygu olduğunu ortaya koydu. Geçirdiği trafik kazasında başından yaralanan anne, kendi acısını unutarak 2 yaşındaki oğlunu sakinleştirmeye çalışırken görüntülendi.

Kayseri'de meydana gelen trafik kazasında yaralanan anne, kafasından akan kana ve çektiği acıya aldırmayarak korkudan ağlayan küçük oğlunu sakinleştirmeye çalıştı.

Edinilen bilgiye göre Ali G.'nin kullandığı 38 E 2012 plakalı otomobil ile Erol Y. yönetimindeki 38 UP 801 plakalı otomobil, Ahmet Gazi Ayhan Bulvarı'ndaki ışıklı kavşakta çarpıştı. Ali G.'nin kullandığı otomobilde bulunan Şerife G. (22) ile 2 yaşındaki oğlu F.E.G. kafasından yaralandı.

Çevredeki vatandaşlar tarafından otomobilden dışarı çıkarılan Şerife G., kaldırımda oturarak, "Kolum tutmuyor" diye feryat etti. Kafasından yaralanan oğlunun korku dolu çığlıklarını duyan anne Şerife G., "Oğlum nerede? Oğlumu getirin bana" diye seslendi. Oğlunu kucağına alan anne, tüm acılarını unutarak 2 yaşındaki F.E.G.'yi, "Korkma annem bir şey yok" diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

Sürücüler kazaya kimin sebep olduğu konusunda tartışırken, olay yerine gelen polis ekipleri, ambulansın yaralıları alabilmesi için tıkanan trafiği kontrollü olarak açtı.

Yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Benzer konular

Top