1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kendi çıkarlarımız...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.546
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.941 ÇTL
    Evet kendi çıkarlarımız için bazen yanlışlara yönelebiliyoruz. Ya da yönlendirilmek zorunda kalıyoruz. İstemeden de olsa durum bu... Haa bir çoğu diyecek ki hayır efendim ne münasebet... Evet efendim evet... O kadar ince bir çizgi ki... Görünmüyor... Görmeye de çalışılmıyor. O yüzden de istemeden de olsa öyle oluyor... Görmek lazım, düşünmek lazım, empati kurmak lazım... Tabi ki her kişi kendi çıkarları için uğraş verir, sevdikleri için de... Ama bu durumlar, başkasına zarar verecekse uzak durmak en iyisi...Kendi çıkarlarımızı düşünürken, başkalarının çıkarlarını yabana atamayız... Pek de adil sayılmaz değil mi? O halde ne yapıyoruz? Ne kendimizi nede bir başkasını üzmüyoruz. Kendi çıkarlarımızı korurken, başkalarının da çıkarlarına zarar vermiyoruz... O ince çizgiyi hep görelim olur mu! Sen ve şen kalın. EMİ... (Ülke çıkarları, aile çıkarları, kendi çıkarlarınız, sevdiklerinizin çıkarları, diğerlerinin çıkarları)

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL
    Zamanımız kendini düşünme zamanı oluvermiş. İnsanlar hep bir adım önde olma cabasında buraya ulaşmak içinse bir başkasını ezmek umrumda bile olmaz olmuş. Nedir bizim gözlerimizi hırsa boğan acaba. İnsanlığımı unutuyoruz yoksa. Tabi genel içindir bu kelimelerim herkes böyledir böyle düşünür ve yapar demiyorum. Ama bu tutumda olanlar hiçte azımsanmayacak duruma geldi. @alemdar yüreğine sağlık paylaşımın için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş