Kendi Mesajlarımıza Yanıt

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Kendi konularımıza ve mesajlarımıza yapılan yanıtları görebileceğimiz yeni mesajlar gibi bir yer yapılabilirmi?

wien06

V.I.P
V.I.P
Kendi konularımıza ve mesajlarımıza yapılan yanıtları görebileceğimiz yeni mesajlar gibi bir yer yapılabilirmi?
Aslinda profil sayfanizda istatikler kismina tikladiginizda tüm konularini ara bölümünde simdiye kadar acmis oldugunuz konular toplu olarak gözüküyor. Biraz uzn olsada oradan konulariniza yazilan cevapari takip edebilirsiniz. Ayrica ayni kisimda Tesekkür edilen mesajlariniz bölümündede hangi mesajiniza tesekkür edildigini görebilirsiniz.

Forumda suan icin kendi konularimizi ve mesajlarimizi suan icin sadece bu kisimdan takip edebiliyoruz.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Aslinda profil sayfanizda istatikler kismina tikladiginizda tüm konularini ara bölümünde simdiye kadar acmis oldugunuz konular toplu olarak gözüküyor. Biraz uzn olsada oradan konulariniza yazilan cevapari takip edebilirsiniz. Ayrica ayni kisimda Tesekkür edilen mesajlariniz bölümündede hangi mesajiniza tesekkür edildigini görebilirsiniz.

Forumda suan icin kendi konularimizi ve mesajlarimizi suan icin sadece bu kisimdan takip edebiliyoruz.

o bölümü görmüştüm ama benim ricam biraz daha farklıydı kendi mesaj yada konularımızdan ziyade kendi konu ve mesajlarımıza bir cevap verildiğinde görebileceğimiz bir bölümdü smfde olduğu gibi vbulletine uygulanabilirliği hakkında en ufak fikrim yok

wien06

V.I.P
V.I.P
Bu konu teknik bir konu oldugundan ben birsey diyemiyecigim. Aslinda eger böyle birsey mümkünse güzel olur. Bakalim yorumsuz bu konuda ne diyecek teknik islerle o ugrasiyor;)

Takım
GALATASARAY
Abonelik bir nevi çözüm tabiiki. Evet smf de vardı konulara yazılan cevapları direkt görme olayı ancak vBulletin sistemde bu yok.

Ama güzel olur diyosanız kendinize ait son konular (son açtığınız 5 konu) forum üstünde gösterilebilir. Cevap geldiğinde burdan da takip edilebilir.