1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Kendi Şiirleriniz Bölümünde Değişiklik

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. YoRuMSuZ

  YoRuMSuZ Biz işimize bakalım! .

  Katılım:
  7 Haziran 2006
  Mesajlar:
  25.310
  Beğenileri:
  8.705
  Ödül Puanları:
  11.330
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  17.887 ÇTL
  Daha önce Şiir kategorisinde alt kategori olarak yayınladığımız Kendi Şiirleriniz adlı bölüm ün adı ŞARİLER & YAZARLAR olarak değiştirilerek ana kategori olarak düzenlendi. Böylece google aramalarında da daha rahat aranılana ulaşılması amaçlandı.

  Bu bölümde yayınlanmış kitapları olan şairlerimiz için kendi isimleri ile alt kategoriler oluşturuldu. Düzenleme olayı son bulmuş değil devam ediyorum.

  Diğer üyelerimizin kendilerine ait şiirleri/denemeleri yine bu bölümde yayınlanmaya devam ediyor. Ancak Adı ve Soyadı altında yayınlanmasını isteyen üyelerimizin talepleri doğrultusunda tıpkı diğer şairlerimiz gibi bölüm oluşturulabilir. Buradaki detay şiirlerinizin Adınız ve Soyadınız altında yayınlanmasıdır. Telif haklarının ilgili maddesine göre de her bölüme duyuru eklenerek kopy/paste yapılması durumunda şairlerini isimlerinin kesinlikle şiirlerin altında yayınlanması istenecektir.
   

Sayfayı Paylaş