1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kendime küskünüm...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.532
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.897 ÇTL
    Kendime küstüm, ne zaman barışırım bilmem...Ben beni o kadar üzdüm ki... Kime dert yanayım bilemedim, bende kendi kendime dertlendim. Dertler öyle çok kidevrilse altından çıkamam, ezilir kalırdım. Bir öfkelendim bir öfkelendim, hırsımı alamayınca kendime küstüm. Oysa kendimde bendim, bende kendimdim. Ama öyle olmuyor işte, birilerine sığınmak, birilerinden medet ummak istiyor insan. Sığamadım kendime, sarmış bir kere sıkıntılar... Kimseyi bulamayınca kendime sığındım. Kendimde, beni saramayınca, koptu tabi film... Halbuki ne kadar da güvenmiştim kendime, neden neden, nasıl diye bile soramadım bile... Bende vurdum kapıyı çıktım kendimden, bu yüzden küstük birbirimize... Ama ben onun gönlünü almasını biliyorum da bakalım o benim gönlümü alabilecekmi? Bulursa tabi. Ben bende değilim artık nerede olduğumu da bilmiyorum, dipsiz kuyuların birinde sıkışıp kalmış bedenim, oysa ruhum hala kendinde. Ah ah ah. Neden neden diye bile sormayacağım kendime, önemli olan nedenler değil, neden; nedenler olduğu ve çözümleri. Beni çözsün istiyorum, kendim. Artık bitirsin sıkıntılarımı, bulsun çözüm yolunu. Söz daha küsmeyeceğim kendime, hele bir barışalım artık, he.... ( Tüm küskünlerin barışması dileğiyle)

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Kendini kendinden başkası anlamaz anlamak istesede yapamaz kendin kadar yakın olmaz kendine küsülürmü hiç neyseki sonuç iyi bağlanmış. :) küskünlükler olmaması dileyiğle paylaşım için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş