1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Kendimi Bu Ülkenin Vatandaşı Göremedim"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL

Oyuncu Engin Günaydın Habertürk televizyonunda 'Söz Sende' programına katıldı. Günaydın, program sunucu Balçiçek Pamir'e özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"İÇİMDEKİ KOMEDİ AZALDI"

Yalan Dünya dizisinde neden yer almadığı merak edilen Engin Günaydın, teklif aldığını ama kabul etmediğini belirtti. Sit-com dizilerden bir süre uzak kalacağını söyleyen ünlü oyuncu, "Hem içimdeki komedi azaldı, hem de Türkiye'deki komedi dili değişti. Uzaklaşmamın nedeni buydu." diye konuştu.

"KENDİMİ BU ÜLKENİN VATADAŞI GÖREMEDİM"

Yalnızlık ve korku kavramlarına da değinen Engin Günaydın'dan ilginç bir çıkış geldi.

Günaydın, "Ben hiçbir zaman kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak göremedim." diye konuştu. "Dışlanmış biri gibi hissediyorum" diyen ünlü oyuncu şöyle devam etti:

Sanki bir süre sonra kovulacağım. ''Hadi sen burda ne duruyosun, toparlan git.'' dediklerinde şaşırmayacağım gibi geliyor bana. Belki de çocukluğumdan beri rahatsız eden bir ülke olduğu için herhalde vakti geldi gitmenin diye düşünüyorum. Çünkü benim çocukken oynadığım bahçeye bombalar atıldı, kurşunlar atıldı.

"SİZ GERÇEKTEN DİNDAR MISINIZ?"

Tokat'ın Erbaa ilçesinde geçirdiği yılları ve ailesini de anlatan ünlü oyuncu, 12 Eylül darbesinden sonra Anadolu'da bir değişim başladığını belirterek, "Mahalleye gelip kadınları toplayıp ''Siz gerçekten dindar mısınız, çocuklarınıza iyi eğitim veriyor musunuz?'' diye bir mahalle baskısı kuruyorlardı. O dönemde herkes bir dönüşüm içerisine girdi. Benim annem de öyle. Hala kara çarşaflıdır." diye konuştu.

Sayfayı Paylaş