1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kendini Arayan Kadın – Radyo Tiyatrosu (Sesli Kitap)

Konusu 'E-Kitaplar' forumundadır ve bahattin_uslu tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. bahattin_uslu

bahattin_uslu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    TGRT FM tarafından seslendirilmiş bir radyo tiyatrosu olan, “Kendini Arayan Kadın” adlı sesli kitabı dinleyebilir, isterseniz de indirebilirsiniz. Sesli kitap, yaklaşık olarak 1 saattir[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] Sesli kitapları indirmeden doğrudan dinleyebileceğiniz gibi, indirip kaydederek telefonunuzda, tabletinizde, müzikçalarınızda ve diğer cihazlarınızda dinleyebilirsiniz.

Eğer sesli kitabı indirmek istiyorsanız, ”Yükle” yazan yere sağ tıklayarak “Bağlantıyı farklı kaydet” seçeneğine tıklayın.

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Abi teşekkür ederim ayrı başlıkta açmanda güzel olmuş.Ellerine sağlık.

3. bahattin_uslu

bahattin_uslu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Keyifli okumalar sevgili Jeriko.Açtığım konulara baktığımda bir sürü konu açmama rağmen hiç konu açmamış gözüküyordum.Bu yüzden ayrı başlıkta açtım.

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Aslında epeydir dikkatimi çeken bir bölüm sizinki. Zaman bulabilirsek diğer eklediklerinizi de konu şeklinde paraçalara ayıpırıp bir ölüm oluşturabiliriz.

Emeğinize kocaman teşekkürler. Arada bir estikçe bende indirip nostalji yapıyorum :) Çok tutkunu olduğum bir dönemi zaten yaşamıştım. Eskiyi hatırlamak güzel oluyor.

5. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Aslında bu konuyu senle konuşmayı düşünüyordum.Çizgi romanlar için ayrı bir bölüm oluşturup Ozanbarıs'ın paylaşımlarını ve diğerlerini bölümlerine göre yerleştirmeyi istiyordum.Ama bunu daha önce Ozanbarışla görüşmek lazım.İzinsiz paylaşımlarına dokunmayı istemem açıkcası.

Sayfayı Paylaş